Audet

Odstraním vosk z podlah. Důkladně.

Skladem
Kód: 0880005
Značka: Kimicar
767 Kč 633,88 Kč bez DPH
Kategorie: Čištění a údržba podlah
Hmotnost: 5 kg

Jsem silný a rychlý odstraňovač vosku ze všech druhů podlah. Oceníte mě při ručním i strojovém využití. Přečtěte si můj příběh.

 

AUDET - odstraňovač vosku z podlah

„Podívej na tu podlahu. Hrůza, že? Potřebuje údržbu co nejrychleji. Pořídila jsem si nový přípravek. Hanka říkala, že je bezvadný. Staré vrstvy vosku zmizí a zůstane jen čistá podlaha.”

„To zní skvěle? Co je to zač?”

„Pořídila jsem AUDET, odstraňovač vosku z podlah.”

Úplně odstraní vosk z podlahy

„Prostředek se postará o úplné odstranění vosku z podlah. AUDET je dostatečně silný a rychlý, aby si poradil s jakýkoliv druhem podlahy. Ať už se jedná o PVC, linoleum, dlažby, plovoucí nebo třeba dřevěné. Tedy povídala Hanka, která s ním má jen dobré zkušennosti. Díky přípravku se rychle rozpouští staré vrstvy vosku. A je jedno, jestli se využívá pro ruční úklid nebo strojové použití.”

„Jaké je toho množství a jak se přípravek používá?”

„AUDET se prodává o objemu 5 litrů. Protože se jedná o koncentrát, je třeba nejprve AUDET naředit vodou na 30-50%, podle intenzity zašpinění a vrstvy starého vosku. Odstraňovač vosku nijak nenaruší materiál a postará se o čistou podlahu a její hezký vzhled. Může se používat před tím, než se přejde k voskování podlah.”

„Tak to je výborné. A čím budeme pak podlahu voskovat?”

Nové voskování

„Použijeme další přípravek od značky KimicarMICROFILM je tekutý vosk na podlahyNesmí se ale používat na dřevěné podlahy a mramor. Všechny ostatní druhy je s ním možno ošetřit. Výhodou je jeho odolnost a protiskluzovost. Viděla jsem jednu podlahu, když Hanka pracovala a opravdu neměla chybu. Působila přímo luxusně.”

„Tak to je výborné, nejspíš si pořídím přípravky i domů. A co takhle ještě další zajímavé produkty na úklid?”

„Tak to se dostáváme na nebezpečné téma, protože o tom bych dokázala mluvit dlouho. Tak jen v krátkosti. Na velké skleněné plochy doporučuji CRYSTAL MOUSSE a jako univerzální čistič ECOFRESH, se kterým uklidíš veškeré prostory.”

„Bezva. Díky za tipy. Příště budeme pokračovat.”

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení