Audet

Odstraním vosk z podlah. Důkladně.

Skladem
Kód: 0880005
Značka: Kimicar
767 Kč 633,88 Kč bez DPH
Kategorie: Čištění a údržba podlah
Hmotnost: 5 kg

Jsem silný a rychlý odstraňovač vosku ze všech druhů podlah. Oceníte mě při ručním i strojovém využití. Přečtěte si můj příběh.

 

AUDET - odstraňovač vosku z podlah

„Podívej na tu podlahu. Hrůza, že? Potřebuje údržbu co nejrychleji. Pořídila jsem si nový přípravek. Hanka říkala, že je bezvadný. Staré vrstvy vosku zmizí a zůstane jen čistá podlaha.”

„To zní skvěle? Co je to zač?”

„Pořídila jsem AUDET, odstraňovač vosku z podlah.”

Úplně odstraní vosk z podlahy

„Prostředek se postará o úplné odstranění vosku z podlah. AUDET je dostatečně silný a rychlý, aby si poradil s jakýkoliv druhem podlahy. Ať už se jedná o PVC, linoleum, dlažby, plovoucí nebo třeba dřevěné. Tedy povídala Hanka, která s ním má jen dobré zkušennosti. Díky přípravku se rychle rozpouští staré vrstvy vosku. A je jedno, jestli se využívá pro ruční úklid nebo strojové použití.”

„Jaké je toho množství a jak se přípravek používá?”

„AUDET se prodává o objemu 5 litrů. Protože se jedná o koncentrát, je třeba nejprve AUDET naředit vodou na 30-50%, podle intenzity zašpinění a vrstvy starého vosku. Odstraňovač vosku nijak nenaruší materiál a postará se o čistou podlahu a její hezký vzhled. Může se používat před tím, než se přejde k voskování podlah.”

„Tak to je výborné. A čím budeme pak podlahu voskovat?”

Nové voskování

„Použijeme další přípravek od značky KimicarMICROFILM je tekutý vosk na podlahyNesmí se ale používat na dřevěné podlahy a mramor. Všechny ostatní druhy je s ním možno ošetřit. Výhodou je jeho odolnost a protiskluzovost. Viděla jsem jednu podlahu, když Hanka pracovala a opravdu neměla chybu. Působila přímo luxusně.”

„Tak to je výborné, nejspíš si pořídím přípravky i domů. A co takhle ještě další zajímavé produkty na úklid?”

„Tak to se dostáváme na nebezpečné téma, protože o tom bych dokázala mluvit dlouho. Tak jen v krátkosti. Na velké skleněné plochy doporučuji CRYSTAL MOUSSE a jako univerzální čistič ECOFRESH, se kterým uklidíš veškeré prostory.”

„Bezva. Díky za tipy. Příště budeme pokračovat.”

Zpět do obchodu