AUTOKOSMETIKA PRO ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU - NECHTE SE FASCINOVAT VÝSLEDKY

Určitě už máte výborně vyčištěnou karoserii auta, nemůžeme Vás nechat ve štychu, aniž bychom neposkytli kompletní nabídku na čištění interiéru auta. Ať už si vezmete na pomoc univerzální přípravek na čištění interiéru aut nebo zvolíte speciální produkty, bude v konečném důsledku všude čisto a voňavo. Pohledy se upírají na přístrojovou desku, dopřejme jí možnost zazářit. Naleštíme ji a poskytneme ochranu. Pokud je plast zašlý, můžeme se postarat o obnovu materiálu a rozzářit ho.

KOBERCE A SEDAČKY OPĚT VE SKVĚLÉ KONDICI

Čištění interiéru auta by se neobešlo ani bez čištění koberců a sedaček, řešení máme i pro kožené sedačky. Občas je zapotřebí oživit kůži a postarat se o její výborný stav. Zvolte si zvlhčující krémový gel pro různé typy kožených materiálů, a kůže bude jako nová. Ale ne. Že jste našli skvrnu? Pryč s ní. S odstraněním z omyvatelných povrchů nejlépe pomůže přípravek na skvrny. Nesmíme zapomenout ani na vyčištění skel. Výborný výhled je zkrátka důležitý.

Na pomoc při úklidu by se mohly hodit i papírové ručníky v rolích, nejlépe prakticky umístěné ve stojanu na papírové ručníky.