ČISTIČE PODLAH

PODLAHA JAKO SLAVNOSTÍ TABULE

Kde se vlastně sebralo ono pořekadlo "ta podlaha je tak čistá, že by se z ní dalo i jíst". Když vidíte špatně umytou podlahu, řeknete si, že špinavý bude nejspíš i zbytek prostor. S našimi čistícími prostředky na podlahu mít takovéto problémy nemůžete. Čistě omyté, případně naleštěné a hlavně beze šmouh. I tak mohou vypadat prostory u Vás. A třeba si i tu hostinu na podlaze připravíte.

PLOVOUČKA, DLAŽBA, DŘEVO, LINO - JE TO ÚPLNĚ JEDNO

Specialista na čištění všeho druhu vytvořil přípravek na čištění podlah, který se umí postarat nejen o veškeré druhy podlah, ale také o kompletní koupelnu i s plastovým nábytkem. Lešticí a čisticí prostředek na alkoholové bázi se zase postará o všechny druhy podlah, ale také nerezové a pracovní desky pro zpracování potravin. V kadeřnictví velmi ocení čpavkový čistič podlah s vůní. Pokud chcete mít navoskované podlahy, vsaďte na čisticí a lešticí prostředek s voskem, který je vhodný pro omyvatelné podlahy všeho druhu, včetně parket, linolea a pryže. Ideální pro strojové čištění je koncentrovaný čistič pro silné nečistoty. Nepění a nezůstávají po něm bílé šmouhy.

VOSKEM K FINÁLNÍMU OŠETŘENÍ

Když potřebujete navoskované podlahy, vyberte si tekutý vosk, který se snadno používá na všechny druhy podlah, kromě dřevěných a mramoru. Má perfektní odolnost a protiskluzovost. Když bude zapotřebí úplné odstranit vosk z podlah, zvolte silný a rychlý odstraňovač vosku, který zvládá jakýkoliv druh podlahy při ručním i strojovém čištění. Dezinfikovat, provonět a ještě zbavit mikrobů zvládne dezinfekční čistič.

Na jakoukoliv podlahu máme prostředky pro vhodné vyčištění, ošetření a navoskování, včetně zbavení vosku. S našimi čisticími prostředky je čisto vždy a všude.