ČISTICÍ PROSTŘEDKY

 

 

DOMÁCNOST, KANCELÁŘ, HOTEL - JAKÝKOLIV VNITŘNÍ PROSTOR BUDE ZÁŘIT

Mít čistou a voňavou domácnost je nádherná představa. A nejlepší je, když ji můžete proměnit ve skutečnost. Použijete-li vhodné čisticí prostředky, bude s nimi celý uklízecí proces daleko snazší. Začněte u sedaček, vyberte si čistič kůže na kožené sedačky. Zregeneruje ji tak, že bude vypadat jako nová. Vybavte se prostředky na mytí oken v klasické formě nebo ve variantě aktivní pěny, a odstraňte z nich veškerou špínu bez použití vody. Ani koberce nezůstávají pozadu. Speciální nepěnivý čistič koberců a čalounění se postará o odstranění nečistot a o to, aby barvy textilu byly osvěžené a projasněné.

I PODLAHA MŮŽE BÝT VE SKVĚLÉ KONDICI

Špína na podlahách někdy bývá hůře odstranitelná. Ale to by se nesmělo jednat o výrobky značky Kimicar, které si s ní snadno poradí ať už při ručním nebo strojovém čištění. I když je sebe více zažraná. Nebo že byste bojovali se zbytky laku do vlasů? Žádná nečistota není taková, aby odolávala kvalitnímu čištění podlah. Krásná, čistá a desinfikovaná - k čemu stůl - když máme tak čistou podlahu.

UNIVERZÁL KAŽDÝM COULEM

A že byste raději nějaký univerzální čistič? Rádi nabídneme přípravek, se kterým výborně uklidíte nejen kompletní koupelnu, ale také všechny druhy podlah, včetně těch ošetřených voskem, lamináty nebo počítače a třeba i lustr. Kvalitní a šetrné čističe pomáhají vytvářet kouzelný domov a pracovní prostředí s profesionálním výsledkem.