ALCOBRIL - leštící a čistící prostředek nejen na plovoucí podlahy

„Vidíš tu čistotu? Žádné šmouhy, samý lesk a vůně.”

„No to tedy koukám. To chci taky. Ať uklízím, jak chci, dlouho to tak nikdy nezůstane. Asi mám špatné čistící prostředky na podlahy.”

„I když se mi tu každou chvíli někdo prochází a dělá se špína, potřebuji, aby prostory vypadaly reprezentativně. Vybrala jsem si ALCOBRIL od Kimicaru a od té doby jsem už jen spokojená, no jen se podívej.

Čisté podlahy beze šmouh

Mycí prostředky na podlahy jsou často na jedno kopyto. Až ALCOBRIL mi dopřává luxus z čištění a leštění, které vypadá skvěle. Prostředek na čištění podlah kromě toho také příjemně voní. Přípravek na alkoholové bázi dopřeje prostorám jako keramika, vysoce slinuté dlažby, mramor, obklady, parkety, plovoucí podlahy, ale také nerezové i pracovní desky pro zpracování potravin vyčistění a sanitaci beze šmouh. Lesklé povrchy jen září. Používat ho můžeš na ruční mytí, ale vhodný je i pro strojovém čištění. 1000ml přípravek ředíš vodou v poměru 1 : 20 - 50. K dispozici je také 5litrové nebo 12litrové balení, které se ředí stejně.

Rychlé schnutí

Strašně ráda ho používám také proto, že plocha rychle uschne a není nutné dlouho čekat, než mokro konečně zmizí.

A když jsme u těch zajímavých tipů na uklízení, neměl by ti uniknout ani ANTISTATIK. Čistič proti prachu s antistatickými složkami odpuzujícími prach.”

„To zní skvěle. Stírání prachu mě totiž fakt nebaví.”

„Vidíš, Kimicar má řadu jiných užitečných přípravků. Pojď do kuchyně, ukážu ti další výrobky.”

Alternativní produkty
Bezpečnostní listy Vám zašleme na vyžádání.
Recenze

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.