Magic Nero Gomme

Poskytuji ochranu a regeneraci pneumatik.

Skladem
Kód: 0490500
Značka: Kimicar
140 Kč 115,70 Kč bez DPH

Vracím pneumatikám a rohožím původní barvu. Kromě toho poskytuji ochranu před slunečními paprsky a prasklinami. Podívejte se, jak vám pomohu.

 

Magic Nero Gomme

„Sleduješ Petře ten lesk jo,” vybídl Ivan kamaráda. „To vy takhle vyleštěný pneumatiky nemáte, že ne?”

„Nestačím se divit. Ne, vážně. Super. Tak taky pouč kolegu, aby byl stejně chytrej a šikovnej.”

„Že to seš ty, tak podívej.

Dodá původní barvu a ochrání

Vsadil jsem na italskou kvalitu a vybral si přípravek Magic Nero Gomme. Jestli znáš výrobky Kimicar, tak asi tušíš, že půjde o výrobek, který se zkrátka vyplatí. Díky němu získávají pneumatiky a gumové rohože původní barvu. Nesmím zapomenout, že kromě syté barvy jsou pneumatiky také chráněny před slunečními paprsky a prasklinami. Přípravek můžeš využít i pro nárazníky a lišty.

K dispozici je v 500ml balení ve spreji. Jednoduše nastříkáš a je to.

Pokud potřebuješ skutečně pořádnou renovaci pneumatik nebo gumových částí, sáhni po NeroluxuZrenovuje pneumatiky a gumové části. Protože má vysokou přilnavost ke gumě, umí pneumatiky výborně ochránit. K tomu se samozřejmě i v tomto případě přidává ochrana před slunečními paprsky a prasklinami.”

„Moc díky za rady. Při pohledu na pneumatiky v dílně jsem si říkal, že změna mycího přípravku by nebyla na škodu.”

„Jinak pokud bys měl zájem o další kvalitní autokosmetiku, podívej se na ostatní produkty od značky Kimicar. Sám hodně využívám čistič brzd a lepidel, no a samozřejmě se neobejdu bez důkladného čisticího prostředku, což je v mém případě autošampon s voskem pro ruční mytí KILAV SHAMPOO+CERA.

„Vidíš, na to se rád podívám, díky za doporučení.”

Zpět do obchodu