Manigel Bianco Gel

Jsem abrazivní gel na ruce, likviduji i silné nečistoty.

Skladem
Kód: 052BL05
Značka: Kimicar
666 Kč 550,41 Kč bez DPH
Kategorie: Mytí rukou
Hmotnost: 5 kg

Když máte silně znečištěné ruce, je zapotřebí abrazivní přípravek. Protože jsem navíc ve formě gelu, je dosažení čistých rukou velmi příjemnou záležitostí. Tohle o mně říkají.

 

MANIGEL BIANCO GEL - gel na mytí rukou

„Marcelo, podívej, jak mám zničené ruce. Každou chvíli si je musím mýt a potřebuji, aby byly dokonale čisté. Neznáš nějaký kvalitní a přitom šetrný přípravek?”

„Jak víš, Milan pracuje v autodílně, a pořád jsme řešili, co s jeho zničenýma a často velmi špinavýma rukama? Nakonec se nám podařilo najít výborné řešení.”

Vysoké odmašťovací schopnosti

„Dezinfekční gel na ruce italské značky Kimicar se jmenuje MANIGEL BIANCO GEL a díky jeho odmašťovacím účinkům jsou ruce výborně čisté.”

„A nejsou právě nějak poničené?”

Pečuje o ruce

„To vůbec. Velmi jemný gel s jemnou abrazivní složkou na mytí rukou je díky ochranným činidlům a proteinům hodně citlivý k pokožce rukou. Zabraňuje tvorbě prasklin a kůže je díky složení dobře ošetřená, přestože je myješ velmi často. Díky hygienizaci se tato dezinfekce rukou používá i v potravinářském průmyslu, například v mlékárenském, masném nebo na jatkách.

Zjistila jsem, že MANIGEL BIANCO GEL používají mechanici, pracovníci dílen, i autodílen nebo třeba kováři, aby jeho prostřednictvím odstranili i silné znečištění.

Balení má 5litrový obsah a výhodou je pumpička, díky které se gel snadno dávkuje.”

Nečistoty od laku

„Občas měl Milan problém s tím, že potřeboval odstranit nánosy nečistot jako jsou třeba laky nebo asfalt. Pro tento účel jsem pořídila jemnou pastu na mytí rukou MANIGEL BIANCO PASTA. Její zvýšený odmašťovací účinek a abraziva rychle odstraní i tyto problematické nečistoty. Proto ji využívají karosáři, mechanici, autoklempíři, zámečníci. Používá se i v potravinářském průmyslu.”

„Díky za tipy. Jsem si jistá, že díky těmto přípravkům budou mé ruce čisté a navíc ošetřené.”

Zpět do obchodu