Manigel Bianco Gel

Jsem abrazivní gel na ruce, likviduji i silné nečistoty.

Skladem
Kód: 052BL05
Značka: Kimicar
666 Kč 550,41 Kč bez DPH
Kategorie: Mytí rukou
Hmotnost: 5 kg

Když máte silně znečištěné ruce, je zapotřebí abrazivní přípravek. Protože jsem navíc ve formě gelu, je dosažení čistých rukou velmi příjemnou záležitostí. Tohle o mně říkají.

 

MANIGEL BIANCO GEL - gel na mytí rukou

„Marcelo, podívej, jak mám zničené ruce. Každou chvíli si je musím mýt a potřebuji, aby byly dokonale čisté. Neznáš nějaký kvalitní a přitom šetrný přípravek?”

„Jak víš, Milan pracuje v autodílně, a pořád jsme řešili, co s jeho zničenýma a často velmi špinavýma rukama? Nakonec se nám podařilo najít výborné řešení.”

Vysoké odmašťovací schopnosti

„Dezinfekční gel na ruce italské značky Kimicar se jmenuje MANIGEL BIANCO GEL a díky jeho odmašťovacím účinkům jsou ruce výborně čisté.”

„A nejsou právě nějak poničené?”

Pečuje o ruce

„To vůbec. Velmi jemný gel s jemnou abrazivní složkou na mytí rukou je díky ochranným činidlům a proteinům hodně citlivý k pokožce rukou. Zabraňuje tvorbě prasklin a kůže je díky složení dobře ošetřená, přestože je myješ velmi často. Díky hygienizaci se tato dezinfekce rukou používá i v potravinářském průmyslu, například v mlékárenském, masném nebo na jatkách.

Zjistila jsem, že MANIGEL BIANCO GEL používají mechanici, pracovníci dílen, i autodílen nebo třeba kováři, aby jeho prostřednictvím odstranili i silné znečištění.

Balení má 5litrový obsah a výhodou je pumpička, díky které se gel snadno dávkuje.”

Nečistoty od laku

„Občas měl Milan problém s tím, že potřeboval odstranit nánosy nečistot jako jsou třeba laky nebo asfalt. Pro tento účel jsem pořídila jemnou pastu na mytí rukou MANIGEL BIANCO PASTA. Její zvýšený odmašťovací účinek a abraziva rychle odstraní i tyto problematické nečistoty. Proto ji využívají karosáři, mechanici, autoklempíři, zámečníci. Používá se i v potravinářském průmyslu.”

„Díky za tipy. Jsem si jistá, že díky těmto přípravkům budou mé ruce čisté a navíc ošetřené.”

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení