Filtrovat dle
Cena
Značka

PROSTŘEDKY NA PRANÍ

ŘÍKÁ SE, ŽE ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA

S oblečením, které nosíte, trávíte celé dny. Proto se chcete oblékat do věcí nejen bezvadně vypraných, ale také příjemných na omak a voňavých. To že na nich nebudou žádné skvrny, je samozřejmostí. A co Vy také by jste ono rčení doplnili? Čisté a voňavé šaty dělají člověka.

ODSTRANĚNÍ SKVRN NEMUSÍ ZNAMENAT ZTRÁTU BAREV

Obáváte se, co se skvrnami od rzi, hliníkové šedi, cementu, minerálů nebo měděnky? Odstraňovač skvrn se správným složením je dokáže zcela zlikvidovat, podobně je tomu u organických skvrn. Také ty mizí a barva oblečení zůstává v nezměněném odstínu.

PRACÍ PRÁŠEK, PRACÍ GEL, AVIVÁŽ, SPECIÁL NA TO ČI ONO - KDO SE V TOM MÁ VYZNAT

Praní prádla není zase taková věda. To jen někteří výrobci z toho vědu cíleně dělají. Rádi vám v tom poradíme a o znalosti se s vámi podělíme.   Koncentrovaný prací prášek  ochrání barvu, prádlo získá měkkost a pračka se během praní odvápňuje. Že raději používáte prací gely? Tekutý prací prostředek má antibakteriální účinek a postará se o skvrny už při nízkých teplotách. I bělení je snadné, pokud použijete bělící přípravek na bázi aktivního kyslíku. Při praní jemného prádla si přejeme, aby bylo hebké a zároveň dobře vyprané. Pokud si vyberete tekutý prací prostředek na bázi lanolinu, získáte skvělý konečný efekt. Někdy také můžete chtít učinit konečnou tečku při praní a přidat aviváž, která dodá oblečení měkkost. Jeho vůně krásně doplní váš parfém. Prací prostředky značky Kimicar dokáží nejen výborně vyprat prádlo, ale také jsou šetrné k životnímu prostředí.