ACTIV - aktivní pěna na rychlé, učinné a bezkontaktní mytí

Jednou z nezbytností, pokud provozujete myčku, je kvalitní čistící prostředek. Přesvědčil se o tom i Pavel, který vyslechl několik reklamací týkajících se dobře umytých aut. Na novou práci bylo třeba se řádně připravit. Od kolegy z oboru se dozvěděl o vysoce účinném aktivním čistícím prostředku se samoleštícím účinkem a vysokou pěnivostí.

Změna má název: koncentrovaná aktivní pěna Activ

koncentrovaný samoleštící čistící prostředek od firmy Kimicar se ukázal jako efektivní řešení při rychlém mytí osobních a nákladních automobilů, cisteren, plachet, autobusů, motorů, pracovních a obráběcích strojů, a dokonce sliboval i mytí lodí.

Pavel použil přípravek pro vlastní portálovou myčku. Jak ovšem mohl vidět i u kolegy, prostředek fungoval pro profesionální mytí aut také u samoobslužného mycího boxu, rozprašovačů, při mytí za tepla i za studena.

Mytí houbou a kartáčování není potřeba

Tento fakt byl rozhodně příjemnou záležitostí pro zákazníky myčky. Ráfky byly po průjezdu myčkou dokonale čisté, výborně byly vyčištěny i skvrny od hmyzu.

Pavel používá Active následovně: v portálové myčce nastaví dávkování na 15 až 20 g na vozidlo. Tzn. že např. 12 kilové balení vystačí na 800 - 600 vozidel a jedno vozidlo ho stojí 1,56 - 2,09 Kč, dle míry ředění.

Nezapomeňte, že dávkování se může měnit v závislosti na klimatických podmínkách (zima, léto) a na tvrdosti vody.

Pavlovo pravidlo zní: Když se chcete pochlubit kvalitou služeb, pořiďte si kvalitní přípravky.

Pokud si vystačíte s menším množstvím přípravku, například pro použití v kombinaci s  ručním tlakovým (pěnovým) postřikovačem  nebo za pomoci pěnovacího nástavce (wap přístroje), můžete zvolit balení 1000 ml. Pro profesionální mytí aut budete určitě potřebovat také další přípravky.

Alternativní produkty
Bezpečnostní listy Vám zašleme na vyžádání.
Recenze

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.

  • 5*
    Karel Valášek (Přidáno: 02. 06. 2016)
    Překvapila mě účinnost. Už jsem toho testoval dost, ale tahle pěna je vážně dobrá.