STOVILCAL - čisticí a lešticí prostředek na čištění vnitřku myček

„A ty se divíš, mami, že máš špinavý nádobí? Podívej se pořádně do myčky. Je to ostuda. Takových nečistot.”

„No jo, jenže co s tím?”

„Co s tím? Vyčistit. A pokud možno kvalitně. Podívej, kolegyně v práci používá STOVILCAL a je nadšená. Jednou za měsíc nalije 300 ml na spodek myčky a spustí myčku naprázdno a nalije tam pouze tento přípravek. Tak jsem ho pořídila taky. Tak co ty na to? Vyzkoušíme?”

„Sem s ním.”

„Vzala jsem 1000 ml, ale k dispozici je i 5000 ml. Malé balení vydrží na 3 čistící procesy.

Koncentrovaný čistič a leštidlo

Takže jdeme na to. Naliju 1/3 přípravku z litrového balení na spodní část myčky a zapnu ji na standardní mycí program. Hotovo. Dáme si zatím kafe, myčka hezky bude pracovat, a pak uvidíme výsledek. Myslím, že budeš překvapená. Mycí prostředky do myčky jsou nutností, aby pak správně fungovala. STOVILCAL je vysoce koncentrovaný čistící a leštící prostředek. Během několika pár minut rozpouští vodní kámen a tvrdé usazeniny. Vnitřek myčky je pak zářivě čistý. Mytí nádobí v myčce proto je daleko snazší a jeho výsledek perfektní.”

Výborný výsledek

„Tak jak jsme na tom?” otevřela matka dvířka myčky. „Výborně. STOVILCAL je skutečně báječný pracant. To se mi líbí. Doufám, že mi ho tu necháš pro příště.”

„No to víš, že jo. Jak tak koukám, raději si domů pořídím větší balení, když si ho budeme půjčovat.

Jo, a ještě mě napadlo: Kimicar kromě tohohle přípravku na čištění myčky vyrábí i prostředek na mytí nádobí do myčky. Když není příliš špinavé, hodil by se D.S.13 Bar. Speciálně na sklenice a porcelán. Prý ho používají v restauracích v baru. No a na hodně znečištěné nádobí včetně hrnců, se využije D.S.13 R. K obojímu je samozřejmě skvělé přidávat leštidlo NEOBRIL.”

„To je ale zajímavých doporučení. No sem s přípravky. To víš, že je ráda vyzkouším. Přece chceme mít perfektně vyčištěné nádobí, že?”

Bezpečnostní listy Vám zašleme na vyžádání.
Recenze

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.