IDRAJET 1000 ml - prostředek pro čištění odpadů

„No vidíš to, a je to zase tady. Všechna špína zacpala odpad. Znovu neprotéká. Co s tím mám pořád dělat?”

„Ale no tak, Zdeňku, uklidni se, tentokrát mám řešení,” konejšivě jsem pohladila manžela po ramenou. „Podívej, Iva mi dala tohle: IDRAJET - velice účinný prostředek na čištění odpadu.”

„A podle tebe je to takový zázrak, že pomůže?” zeptal se choť nedůvěřivě.

„Vyzkoušíme, a pak uvidíme, ne?”

Zcela rozpouští nečistoty

„Jdeme na to. Přímo do odpadu nalijeme 200-300 ml a necháme působit asi 30-120 minut. Přípravek všechny nečistoty hezky rozpustí. Po uplynutí uvedené doby propláchneme dostatečným množstvím vody. Ale mezitím ti o přípravku ještě něco řeknu. IDRAJET můžeš použít na odpady u kuchyňských dřezů, umyvadel, van nebo třeba sprchových koutů. Přípravek uvolní odpad od ucpaných vlasů, nečistot, usazenin a zároveň zmizí i nepříjemný zápach.”

„Ale jak znám podobné produkty, obvykle čistící prostředky udělají paseku s těsněním.”

Neničí potrubí ?

„IDRAJETU se tenhle problém netýká. Je vhodný pro všechny druhy odpadů a nepoškozuje potrubí.  To ale není všechno - IDRAJET je velmi bezpečný a nehrozí u něj vybublání z odpadu a potřísnění rukou nebo zasažení očí."

„Tak to zní skvěle! Hned přípravek dej mezi čistící prostředky na WC, ať ho máme pěkně na očích, kdyby zas vznikly nějaké drobné domácí katastrofy.”

„Když jsme u tématu kvalitní úklidové prostředky, tak mám ještě dobré reference na STOP KAL. Tento přípravek se postará o rozpuštění nánosů rzi, vodního kamene a odstranění bakterií. Pokud bychom potřebovali opravdu důkladné vyčištění silných nánosů, bylo by dobré vsadit na FORUM. Víš přece, v jakém stavu má babička koupelnu. Chtělo by to pořádnou údržbu.”

„No tak neváhej, jestli všechny fungují tak výborně jako IDRAJET, bude uklízení jedna báseň.”

Bezpečnostní listy Vám zašleme na vyžádání.
Recenze

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.