KIM - dezinfekční čistící prostředek, deodorant, sterilizace

„A paní Karásková, na tom si zakládám, bude tu absolutní čistota.”

„Tak na tu já jsem fakt machr. To byste nevěřila, co já už jsem zlikvidovala za špínu. Pomocí přípravků, které používám, se pak dá jíst i z podlahy. Všechno je důkladně vydezinfikované.”

Odpovědí bylo chápavé pousmání.

Silně vydezinfikuje a sterilizuje

„No vážně, podívejte, mám tu úklidové prostředky a dezinfekční prostředky italské značky Kimicar. Takový KIM má čistící a především dezinfekční schopnosti. Proto se skvěle hodí na použití v potravinářském průmyslu a samozřejmě tedy i u vás v prodejně potravin. Tento silně dezinfekční prostředek se sterilizačními účinky se naředí vodou v poměru 1 : 30 - 100, 5 kg balení se ředí s vodou v poměru 1 : 10 - 30. A pak se už jen uklízí. Buď ručně nebo pomocí vhodných čisticích strojů. Základem přípravku jsou povrchově aktivní látky ničící všechny mikroby.

„A je to bezpečné?”

Chrání před mikroby

„Zcela jistě. Dočetla jsem se, že přípravek navíc vytvoří lehký ochranný film a tak zabraňuje výskytu bakterií na dlouhou dobu.”

„Tak to se mi líbí.”

„Jsem z něj nadšená. To víte, dnes se jde na úklid odborně. A pak můžete dosáhnout perfektní čistoty. U KIMu můžete podle potřeby vybrat buď litrové balení nebo 12kg balení.

Péče o chladící pult

A ještě bych vám ráda předvedla něco zajímavého. Péče o chladící pult se salámy nebo pult se zákusky už teď bude hračka. Vezmu si KIM SANITIZZANTE a pokud mám 800ml balení, tak ho hned můžu nastříkat na plochu a setřít. Ne, nebojte se, u tohoto přípravku opravdu nevadí, když potraviny nedáte pryč. Je bez parfému, dezinfikuje prostor a sterilizuje. Stejně jako KIM se v případě 5000ml balení ředí v poměru 1 : 30-100.”

„Tak už nemám žádný strach o úklid, paní Karásková. Je mi jasné, že s takovouto pomocí budete vždy odvádět perfektní výkon.”

Bezpečnostní listy Vám zašleme na vyžádání.
Recenze

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.