MASTER - silný odmašťovač na digestoře, trouby atd.

„Teda Ivo, to je ale fakt silná špína. Měla jsi pravdu,” konstatovala jsem po tom, co jsem si prohlédla kamarádčinu kuchyň.

„Já tě varovala. S tímhle si určitě žádné úklidové prostředky neporadí,” pronesla smutně Iva.

Já však měla eso v záloze: „Ale neboj, i na takovýto nános se najde zdatný likvidátor. Viděla jsi přece mou kuchyň. A víš, co tam míváme za špínu na digestoři, troubě, varné desce a grilu? Občas je to opravdu síla. Ale já ho našla. Skvělý odmašťovač. Tady je. MASTER.”

Silný odmašťovač

„Tenhle mistr je opravdu silný. Protože funguje skutečně důkladně, zůstávají povrchy upravené a skvěle čisté. Jo, a ty jsi přes tu ekologii, takže tě potěší, že přes takovýto výkon přípravek neobsahuje fosfáty.”

„Tak to mám radost. Ale víš, jak to je. Dokud neuvidím výsledek na vlastní oči, neuvěřím.”

Pousmála jsem se: „Ale ty nevěřící Tomáši, tak jdeme na to. Podívej, pečlivě nanesu přípravek na troubu, nechám ho asi 5 - 10 minut působit, a pak otřu dočista pomocí hadříku namočeného ve vodě.

Vidíš, jak prostor prokoukl? A ty sis myslela, že s takovouhle špínou si žádný přípravek neporadí. Jinak běžně používám MASTER GRILL, ten na normální znečištění úplně stačí. Zvládne troubu, varnou desku, dokonce i pekáče a gril. Používám ho pro naši profesionální troubu s integrovaným mycím systémem. Výsledek vždy skvělý.”

Sázka na jistotu

„Až teď ti věřím. Skutečně funguje výborně. Neuvěřitelná čistota.”

„No to víš, když vsadíš na odmašťovací prostředky kvalitní značky, a tou Kimicar opravdu je, sázíš vlastně na jistotu. A to je vždycky skvělé.”

Bezpečnostní listy Vám zašleme na vyžádání.
Recenze

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.