Filtrovat dle
Cena
Značka

PROSTŘEDKY PRO ÚKLID A ČISTOTU DOMÁCNOSTI, DOMU I ZAHRADY

Krásný, čistý a voňavý domov je symbolem pohody. Chceme vám pomoci tento pocit navodit. Proto jsme pro vás připravili pestrou nabídku čisticích prostředků.

Pomůžeme vám uklidit všechny druhy podlah, také pro voskování máme řešení. Ani silně znečištěné koberce nejsou s našimi přípravky problém. Ať už je chcete čistit ručně nebo strojově.

Mysleli jsme na to, že stále usazující se prach je nepříjemnou záležitostí. Tak proč si jeho úklid trochu nezjednodušit. Naše přípravky se postarají o ošetření kožených sedaček, pomohou vám omýt okna. Nezaleknou se ani velkých usazenin a vodního kamene v koupelně. Odpady občas člověka nechají pořádně potrápit, ale my jsme řekli: stop. Na nečistoty a vlasy máme rozpouštěcí přípravek. Po každém pečení nebudete trnout, jestli nečistoty z trouby a grilu dostanete. My víme, že ano. Z myčky bude vyjíždět pouze skvěle umyté nádobí, sklenice se budou lesknout, stejně tak jako vaše okna a zrcadla. Ani pračka nesmí zůstat pozadu. Naše přípravky si poradí s každou skvrnou. Špinavé prádlo, ať už bílé či barevné, se při praní promění v čistou a velmi voňavou záležitost.

S námi bude péče o domácnost daleko snazší a bude vás bavit.