Antistatik

Multifunkční přípravek proti prachu.

Skladem
Kód: 1150800
Značka: Kimicar
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Kategorie: Úklid a vůně
Hmotnost: 0.8 kg

ANTISTATIK - prostředek proti prachu s citronovou vůní

Já ti nevím, kde se ten prach pořád bere. Doma mám stále vrstvy, ať uklízím sebečastěji. Jak je možné, že ty tu máš tak krásně uklizeno? Přiznej se, že jsi tu právě běhala s prachovkou?” zeptala se mě zničeně kamarádka, když přišla na návštěvu.

Úklid je pořádná fuška, když si nenecháš trochu pomoct. Víš, záleží na tom, co používáš za čistící prostředky. Já vsadila na kvalitu, která kupodivu s ekologickým provedením funguje naprosto báječně. Podívej, konkrétně na prach tu mám ANTISTATIK od Kimicaru. Lapá prach jedna radost.

Multifunkční čistící prostředek

Tenhle čistič proti prachu nádherně citronově voní a má i hygienický a antibakteriální účinek. Použití je naprosto jednoduché. Nastříkám na plochu, vezmu hadřík, jelenici nebo papírovou utěrku a setřu. Zmizí šmouhy, otisky a skvrny, zůstává krásně čistá a obnovená plocha. Čistič mi doporučila kamarádka, která uklízí ve fitness centrech, kancelářích, interiérech, dříve ho dokonce používala, když ještě pracovala v potravinářském průmyslu. Také se díky jeho skvělým vlastnostem výborně hodí do nemocnic a restaurací. Dívej, jak je vše krásně čisté a voňavé.”

Ta vůně je opravdu příjemná. Ale i tak musíš zase brzy stírat prach znovu.”

Odpuzuje prach

„Zas tak brzo ne. Díky ANTISTATIKU totiž zůstane plocha dlouho krásně čistá, protože prach díky vysoké koncentraci antistatik odpuzuje. Frekvence uklízení se rozhodně zmenšila. Proto mi tohle 800ml balení zůstane vždycky dost dlouho oproti jiným vyzkoušeným přípravkům různých znače. Sice krásně voněly, ale výsledek mi práci příliš neusnadnil.”

To je skvělé, ANTISTATIK si musím sehnat také.”

Další přípravky na čištění

No a při úklidu se ti ještě určitě může hodit čistič na všechny druhy podlahALCOBRIL s alkoholem používám nejen kvůli skvělému výsledku, ale také proto, že velmi rychle schne. Pokud chci mít podlahy lesklé, používám IDROSOL, který je výborně umyje a díky vosku také hezky naleští.”

Zpět do obchodu