Bagnobello

Při pravidelné péči odstraňuji usazeniny vodního kamene a rzi. A voním!

Skladem
Kód: 1100800
Značka: Kimicar
145 Kč 119,83 Kč bez DPH
Kategorie: Odstraňovače vodního kamene
Hmotnost: 0.8 kg

Jako pravidelný pracant na v koupelně a na toaletách zbavuji prostory usazenin vodního kamene a rzi. Žádné zašedlé spáry, jen čistota a příjemná vůně. Povím vám svůj příběh.

BAGNOBELLO - odvápňovací, čístící, leštící prostředek s vůní

„Milá Evo, jestli nevíš, jak má vypadat správně uklizená koupelna, tak se dívej.”

„Ale tahle je úplně nová, ne?”

„Vypadá tak, že? No to víš, pokud se do úklidu dá taková specialistka jako já, ... No, nebudu až tak skromná a přiznám, že mám fantastickou podporu.

Úklid koupelny

Povím ti příběh. Byla kdysi jedna velmi špinavá koupelna. Jednoho dne ji poctil svou návštěvou přípravek FORUM. Důkladně ji vyčistilodstranil vrstvy vodního kamene a rzi, až vypadala o několik let mladší. Při příštích návštěvách už stačilo pravidelně použít úklidový prostředek BAGNOBELLO a zázrak byl dokonán.”

„Pohádky tedy umíš vyprávět. Čistící prostředky v hlavní roli. To jsou mi věci.”

„Pohádky? Podívej, to je přece realita.

Takže si vezmeme BAGNOBELLO, rozprášíme na povrch materiálu, a pak omyjeme houbičkou. Vanu můžeme třeba i osprchovat. A navíc. Cítíš tu příjemnou vůni?”

„Nádhera!”

Snadné odstranění vodního kamene

„Tam, kde se mírně začala tvořit usazenina, jsme se jí snadno zbavily. Prostory jsou vyleštěné a hygienické. Vodovodní baterie, sprchové kouty, sanitární keramika a veškeré povrchy z nerezové oceli jsou v perfektním stavu. Spáry obkladů nejsou zašedlé a vůně tvoří už jen příjemný bonus.

Pokud by se ti stalo, že by některé prostory byly trošku víc zanesené usazeninami, vezmi na ně STOP KAL. Tento přípravek, stejně jako dva předchozí vyrábí Kimicar. Uvede materiály do perfektního stavu. Lze ho snadno smýt a je antibakteriální.”

„Ano. Přesně takhle se pohádky stávají realitou.”

Zpět do obchodu