Car Self Fleur

Jsem vysoce koncentrovaná aktivní pěna a posloužím pro účinné mytí.

Skladem
Kód: 026SP
Značka: Kimicar
2 360 Kč 1 950,41 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty pro mycí boxy
Hmotnost: 25 kg

Vynikám jako aktivní koncentrovaná pěna s vysokou pěnivostí. Využijete mě při předmytí. Ale umím toho daleko více, podívejte se.

 

CAR SELF - aktivní předmývací prostředek

„Provozovat bezkontaktní mycí box, je radost, chlape. Dáváš lidem přesně to, co potřebují a chtějí. Navíc se jedná o snad nejšetrnější způsob, jak dokonale vyčistit a naleštit vůz. A já ti teď vysvětlím, jaké přípravky používáme.”

„Paráda, jdeme na to.”

„Když chceš mít auto dokonale čisté a aby vypadalo perfektně, využiješ několik po sobě jdoucích kroků údržby. Předmytí, mytí, voskování. Předpokladem je samozřejmě profesionální údržba aut. Pořádně umyté auto je vizitkou řidiče, no ne? Kdo by stál o jízdu špinavým autem. Proto zákazníci dostanou kvalitu.

Když nechceme zklamat, musíme sáhnout po něčem, co přinese opravdový efekt.

Z tohoto důvodu jsme vsadili na značku Kimicar. Ale vezměme to pěkně po pořádku.

Důkladné předmytí

Pro předmytí používáme přípravek CAR SELF podobě aktivní pěny, která se může pochlubit vysokou pěnivostí. Díky možnosti velké míry ředění - v poměru 1 : 150, se jedná o ekonomicky výhodný prostředek pro předmytí vozidel. Kdo by nechtěl ušetřit, že. CAR SELF se prodává v 25kg kanystrech, takže o dostatečnou zásobu je postaráno.

Po důkladném předmytí následuje vlastní mytí. I tady sázíme na účinnost. Neutrální vysoce koncentrovaný autošampon SHAMPOO SELF balený v 25kg kanystrech se postará o precizní práci. Kromě toho se může pochlubit výbornými samoleštícími a samoschnoucími vlastnostmi.

A co je zapotřebí při mytí aut jako závěrečná tečka?

MAGIC AUTOCERA je tekutý vosk, který umožní, aby ošetřená auta přímo zářila.

A to je vše. Základní balíček je kompletní.”

Zpět do obchodu