Creampel

Postarám se o vyživení a hydrataci kůže. Jsem krémovitý gel.

Skladem
Kód: 2490250
Značka: Kimicar
237 Kč 195,87 Kč bez DPH

Poskytnu kůži i kožence dlouhodobou péči. Hydratuji, vyživím a dodám vitamín B. Výrazně prodloužím exkluzivní vzhled Vašich kožených sedaček. Maximální péče, podívejte.

 

CREAMPEL 250 ml - vyživující a hydratační krém na kůži s vítamínem B

Jo holka, čištění kůže není jednoduchá záležitost. Ovšem, když máš k dispozici vhodný zvlhčující krémový gel pro různé typy kožených materiálů, jde všechno mnohem snáz.

Aby kůže výborně vypadala, potřebuje kvalitní péči, podobně jako je tomu u pleti.

Když jí poskytneš dostatek hydratace, výživu a navíc bude obsahovat vitamín B, tak pro ni uděláš maximum. A přesně takový je přípravek, který používám já.

Čtvrtlitrová lahvička gelu s krémovitou strukturou je výborný prostředek na čištění kůže.

Udrží přirozenou pružnost a hebkost kůže

Pomocí hadříku přípravek rozetřu a CREAMPEL už se postará o to, aby kůže nebo koženka byla pružná a hebká. Zabraňuje tvorbě prasklin v důsledku jejího stárnutí. Díky této kvalitní péči si materiál může dlouhodobě uchovat původní vzhled i barvu. Osvědčilo se mi tento přípravek používat pravidelně a preventivně.

Kožené sedačky jak v autě, tak i v domácnosti, a kožené (případně koženkové) čalounění je díky této péči po dlouhou dobu v perfektní kondici.”

Velké znečištění

„A co mám dělat, pokud je kůže nebo koženka hodně znečištěná?”

„V tom případě je zapotřebí nejdříve použít čistič na kůži DETERPEL, který je k dispozici v malém množství nebo jako koncentrát. Ten se postará o důkladné a přitom šetrné odstranění znečištění. Následně použiješ CREAMPEL, který koženou sedačku ošetří.”

Mám pocit, že mé sedačky projdou skvělou proměnou. Myslela jsem, že budu uvažovat o nových, ale když vidím tu obrovskou změnu, byla by škoda likvidovat takovou krásu.”

Zpět do obchodu