Crystal Mousse

Se mnou je mytí skleněných ploch skvělým zážitkem.

Skladem
Kód: 2020012
Značka: Kimicar
1 179 Kč 974,38 Kč bez DPH
Kategorie: Mytí oken
Hmotnost: 12 kg

V mém případě se o kvalitě a lesku při čištění velkých skleněných ploch jen nemluví, výsledek je totiž velmi dobře vidět. Vyzkoušejte mě, a přesvědčte se.

 

CRYSTAL MOUSSE - čistící a leštící prostředek pro velké prosklené plochy

„Lidi, získali jsme báječnou zakázku. Jen k ní potřebujeme odpovídající čisticí prostředky. Čekají nás prosklené kancelářské budovy. ”

„Já mám tip, ozvala se Ivana. „Martina je odbornice na mytí oken a poradila mi výborný přípravek.”

Čistič oken zajistí kvalitu a lesk

CRYSTAL MOUSSE se skvěle hodí pro čištění velkých prosklených ploch. To se nám právě bude hodit. Protože prostředek vytváří bohatou pěnu, krásně přilne ke stěnám. Pomocí kvalitní stěrky se dobře stírá a nezůstávají prouhy. Okna jsou velmi dobře vyčištěná a nádherně se lesknou.”

„Okna jsou jediná, na co se přípravek používá?”
„To určitě ne. Čistič se také skvěle hodí k vyčištění chladicích boxů a povrchů z nerez oceli pro zpracování potravin.”

„Jakým způsobem mám výrobek připravit?”

Čistič na okna naředíme vodou v poměru 1 : 40 - 60, podle míry znečištění, naneseme na skleněnou plochu, a potom setřeme stěrkou.”

„A teď ještě, aby toho bylo dostatečně velké balení.”

„Mám pocit, že bude. CRYSTAL MOUSSE se prodává ve 12kg balení.”

„Já bych raději vzala to větší. Abychom se dostatečně zásobili.”

Tipy na úklid

„Pokud má Martina s čističem dobré zkušenosti, nechtělo by to i další tipy na uklízení? Ne, že bych byla úplně nespokojená s těmi stávajícími, ale žádná hitparáda to není. Chtělo by to daleko kvalitnější čističe.”

„Taky jsem už na to myslela. Doporučila mi KILAV PAVIMENTI, taky od KimicaruČisticí koncentrát prý funguje naprosto skvěle, nezanechává bílé rýhy a mizí i hluboké nečistoty.”

„Někdy také používá na čištění a leštění   ALCOBRIL  . Prostředek na čištění podlah na alkoholové bázi příjemně voní. Čistič si poradí i s obklady, parketami, nerezovými i pracovními deskami pro zpracování potravin. Plocha rychle uschne bez čekání, než mokro konečně zmizí.”

„Výborně, sem s nimi.”

Zpět do obchodu