D.L.27

Jsem odstraňovač asfaltu, etiket a vážně mi to celkem jde.

Skladem
Kód: 0270400
Značka: Kimicar
218 Kč 180,17 Kč bez DPH

Odstranění asfaltu je to pro co jsem byl zrozen - jako bonus rozpouštím mastnoty a nečistoty na mechanických částech motoru automobilů a motocyklů.

 

D.L.27 400 ml - odstraňovač asfaltu

„Co to tady fidláš?” pobavil mě pohled na kamaráda drhnoucího část čelního skla.

„No čistím sklo od nečistoty, co mi zbyla po dálniční známce.”

„Tak toho nechej. Mám něco skvělýho. Přípravek, který vyřeší nejen tvůj problém, ale i řadu dalších. Nejenže dokáže vyčistit motor, dokonce může zbavit auto asfaltu nebo parafínu.

Rozpouští mastnotu, odstraňuje dehet a parafín

„To vypadá jako skvělý pracant, ten potřebuji. Co je to zač?”

„Jo, tohleto dovede profesionální autokosmetika. Konkrétně mluvím o D.L.27 od Kimicaru.

400ml sprej se postará o rozpuštění mastnoty a nečistot na mechanických částech motoru automobilů a motocyklů. Odstraní dehet a parafín také na lakovaných částech, aniž by je narušil. Samozřejmě se také postará o tvůj problém, totiž že odstraní lepidlo po samolepících etiketách a třeba dálničních známkách a má jednoduché použití, pouze nastříkáš a setřeš.

Profesionální autokosmetika

Kvalitní autokosmetika by měla být stále po ruce. Vezmi si například takovou pěnu k čištění skelKILAV VETRI je aktivní účinná pěna, která vyčistí prach a skvrny od hmyzu nejen na skle, ale i na karoserii. Na pneumatiky je zase specialistou MAGIC NERO GOMME. Dodá jim původní barvu a ochrání je před slunečními paprsky a prasklinami. Nejlepší autokosmetika poskytne autu dostatečnou péči, aby vypadalo skvěle. Kdo by se rád nepochlubil svým autem, že?”

„Tak tohle potřebuji. Nejlépe všechno.”

Zpět do obchodu