Due Ruote

Vyčistím motorky, skútry i jízdní kola.

Skladem
Kód: 2110800
Značka: Kimicar
194 Kč 160,33 Kč bez DPH
Kategorie: Mytí motorek a jízdních kol
Hmotnost: 0.8 kg

Jsem ideální čisticí prostředek pro motorky, skútry i jízdní kola. Likviduji špínu. Důkladně. Přesvědčte se. 

 

Due Ruote

„Ahoj Zdeňku, chtěl jdu okouknout ten tvůj vozovej park.”

„No jen pojď, Petře. Tady mám ty svý drobečky.”

„Drobečky? Tohle jsou pořádný stroje.

„Myslíš? No jo, asi jsou,” přejel Zdeněk majetnickým pohledem své motorky.

„Fascinuje mě ta jejich čistota. Když si uvědomím, jak vypadá moje motorka... Vlastně bys mi mohl pomoci, chtěl bych aby byla stejně nablejskaná. Jaký přípravky bych měl používat?”

Specialista na čištění motorky

„Já si vybral čisticí koncentrát Due Ruote. A zkušenosti při používání mi říkají, že pro motorky je podle mě prostě ideální. S čističem se dají čistit i skútry a jízdní kola. Nevypucuješ s tím jen karoserii, ale i motor. Bez dlouhých cavyků odstraní všechnu špínu. Nastříkáš, a mizí nejen atmosferické nečistoty a tuky. Nečeká tě žádný otravný čvachtání s houbou. Due Ruote má obsah 800 ml a jako majitel motorky, bys ho prostě měl mít. A když jsme tu toho doporučování, mám bezva přípravek na helmu. Nejenže s ním vyčistíš povrch, ale vydezinfikuješ i vnitřek. Zmizí i nepříjemný zápach. Fakt bezva. 200ml sprej Kasko vyrábí, stejně jako čistič motorky, italská značka Kimicar.”

„No tak díky. Mám radost. Když už člověk má takovýhle fešandy,” přejel Petr pohledem motorky: „měl by jim také věnovat patřičnou pozornost. Takže si píšu, Kasko a Due Ruote, objednat!”

„Dobře děláš.”

Zpět do obchodu