Kilav Detergente Neutro

Jsem partner pro rychlé a spolehlivé mytí aut i mycích kartáčů.

Skladem
Kód: 0240025
Značka: Kimicar
2 790 Kč 2 305,79 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty pro portálové myčky
Hmotnost: 25 kg

Vyberte si mě, pokud potřebujete neutrální čisticí přípravek pro rychlé mytí v portálových myčkách. Podívejte se, jak se mnou nejlépe pracovat.

 

KILAV DETERGENTE NEUTRO - prostředek pro rychlé mytí

„Hele, brácho, chápu, že přípravky pro portálovou myčku a mytí doma nejspíš budou trochu odlišné, ale určitě mají i něco společného. Značka a tak vůbec, prozraď.”

Petře, jenom, že jsi to ty. Divíš se, jak špinavý auto přijede a co za skvěle naleštěný kus odjíždí, že? Samozřejmě kromě kvalitní mašiny na tom má podstatný podíl i autokosmetika. My se rozhodli pro značku Kimicar. Nejenže bezvadně čistí auta, ale zároveň je k nim šetrná.

Rychlé a spolehlivé mytí

Konkrétně když si vezmeš rychlé a spolehlivé mytí. Přesně tohle splňuje KILAV DETERGENTE NEUTRO, 25kg neutrální čistící přípravek. A navíc je ekonomický.

V portálové myčce nastavím dávkování 10 g/vozidlo a balení mi vystačí v průměru na ošetření 2500 vozidel. Jedno auto pak vychází na 0,79 Kč.

Je je potřeba dávat pozor na roční období, dávkování se totiž může měnit v závislosti na klimatických podmínkách (zima, léto) a na tvrdosti vody.

Přípravek je velmi citlivý k povrchu auta.

Čistí a udržuje mycí kartáče

KILAV DETERGENTE NEUTRO nejenže výborně umyje auto, ale zároveň se postará o vyčištění a údržbu mycích kartáčů, což také není k zahození.”

Tak to je skvělé.”

„Počkej, to ještě není vše. Aby auta byla v perfektním stavu, využívá se samoleštící předmývací prostředek FUTURA, no a v ideálním případě se kombinuje buď s tekutým autovoskem MAGIC AUTOCERA nebo s CHROME B, leštícím a rychloschnoucím voskem do portálu. Výsledek je vždy výborný a za námi vyčištěná auta se vůbec nemusíme stydět, no ne?

„Právě. Rozhodně jsou tady mytá auta skvělou vizitkou.”

Zpět do obchodu