Kilav Detergente Neutro

Jsem partner pro rychlé a spolehlivé mytí aut i mycích kartáčů.

Skladem
Kód: 0240025
Značka: Kimicar
2 790 Kč 2 305,79 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty pro portálové myčky
Hmotnost: 25 kg

Vyberte si mě, pokud potřebujete neutrální čisticí přípravek pro rychlé mytí v portálových myčkách. Podívejte se, jak se mnou nejlépe pracovat.

 

KILAV DETERGENTE NEUTRO - prostředek pro rychlé mytí

„Hele, brácho, chápu, že přípravky pro portálovou myčku a mytí doma nejspíš budou trochu odlišné, ale určitě mají i něco společného. Značka a tak vůbec, prozraď.”

Petře, jenom, že jsi to ty. Divíš se, jak špinavý auto přijede a co za skvěle naleštěný kus odjíždí, že? Samozřejmě kromě kvalitní mašiny na tom má podstatný podíl i autokosmetika. My se rozhodli pro značku Kimicar. Nejenže bezvadně čistí auta, ale zároveň je k nim šetrná.

Rychlé a spolehlivé mytí

Konkrétně když si vezmeš rychlé a spolehlivé mytí. Přesně tohle splňuje KILAV DETERGENTE NEUTRO, 25kg neutrální čistící přípravek. A navíc je ekonomický.

V portálové myčce nastavím dávkování 10 g/vozidlo a balení mi vystačí v průměru na ošetření 2500 vozidel. Jedno auto pak vychází na 0,79 Kč.

Je je potřeba dávat pozor na roční období, dávkování se totiž může měnit v závislosti na klimatických podmínkách (zima, léto) a na tvrdosti vody.

Přípravek je velmi citlivý k povrchu auta.

Čistí a udržuje mycí kartáče

KILAV DETERGENTE NEUTRO nejenže výborně umyje auto, ale zároveň se postará o vyčištění a údržbu mycích kartáčů, což také není k zahození.”

Tak to je skvělé.”

„Počkej, to ještě není vše. Aby auta byla v perfektním stavu, využívá se samoleštící předmývací prostředek FUTURA, no a v ideálním případě se kombinuje buď s tekutým autovoskem MAGIC AUTOCERA nebo s CHROME B, leštícím a rychloschnoucím voskem do portálu. Výsledek je vždy výborný a za námi vyčištěná auta se vůbec nemusíme stydět, no ne?

„Právě. Rozhodně jsou tady mytá auta skvělou vizitkou.”

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení