Kilav Moscerini - ostřikovače

Jsem letní koncentrovaná směs do ostřikovačů a voním po jahodách.

Skladem
Kód: 0290250
Značka: Kimicar
52 Kč 42,98 Kč bez DPH
Kategorie: Čištění karoserie
Hmotnost: 0.25 kg

Skvěle vyčistím sklo a nezůstanou po mně žádné kruhy. Jsem spořivý a říkají o mě že vážně umím hodně. Samochvála údajně smr... tak to vyhodnoťte a uvidíte.

 

KILAV MOSCERINI 250 ml - letní směs do ostřikovače

No ale Míšo, podívej na ty fleky. Že se nestydíš jezdit s tak špinavým sklem,” zkritizovala matka vzhled mého auta. Ne, že bych se jí divil. Hrůza to rozhodně byla.

„Než příště někam pojedeš, něco s tím proveď,” dodala ještě.

Ani mně se stávající vzhled okna nelíbil. Chtělo to do ostřikovačů něco lepšího, než jsem si původně pořídil. Podcenit autokosmetiku opravdu nebyl dobrý nápad.

Ještě, že jsem se vždy mohl obrátit na kamaráda Romana, který se vyznal ve všech otázkách týkajících se aut.

Odstraní hmyz z čelního skla, perfektně vyčistí

Nojo, člověče, to musíš vsadit na kvalitku. Já používám letní směs do ostřikovače KILAV MOSCERINI od Kimicaru. Perfektně se postará o odstranění hmyzu z čelního skla automobilu a díky pečlivě zvolenému složení je výsledkem bezvadně vyčištěné sklo bez kruhů. Prodává se v 250ml balení a ředí se v 5 litrech vody. Vidíš moje auto? To je lesk, co? Absolutní čistota.

Další užitečné čisticí prostředky

Když už jsme u toho, tak Kimicar má řadu dalších přípravků, které by se ti mohly hodit. Ať už je to D.L.27 odstraňovač dehtu a parafínu a čistič motorů a lakovaných částí karoserie. S jeho pomocí výborně odstraníš zbytky lepidel po samolepících etiketách.

Na mytí auta se mi zas osvědčil koncentrovaný autošampon KILAV SHAMPOO, který je neutrální vůči všem typům laků.

Když chceš vidět překvapenou mamku, pořiď si taky pohlcovač pachu FANTASYOkamžitě neutralizuje pachy uvnitř uzavřených prostor a dodá jim příjemnou vůni. Momentálně mám v autě účinný parfém v lahvičce se dřevěným difuserem. Krásně mi tam voní jablko.”

Moc díky za všechny tipy, kvalitní autokosmetika se určitě vyplatí. A doufám, že udělám dojem nejen na mamku.”

Zpět do obchodu