Magic Lavamani

Šetrně omyji ruce, provoním je a jsem dezinfekční a antibakteriální.

Skladem
Kód: 0470800
Značka: Kimicar
155 Kč 128,10 Kč bez DPH
Kategorie: Mytí rukou
Hmotnost: 0.8 kg

Zatočím s bakteriemi, omyji ruce a dodám jim příjemnou vůni. Když chcete o ruce dobře pečovat, víte, kam se obrátit. Přečtěte si, co o mně  říkají.

 

MAGIC LAVAMANI - mýdla

„Proč mám mít zničené ruce, když si je myji častěji? Chtělo by to nějaký přípravek, který mou pokožku nebude vysušovat.”

„Nemusí to tak vždy být. S kvalitními produkty se ruce neničí. Pořiď si stejné jako používám já. MAGIC SOAP a MAGIC LAVAMANI SOAP od Kimicaru.”

Antibakteriální mýdlo

„Oba přípravky jsou vysoce koncentrované, takže stačí kápnout malé množství a ruce budou ošetřené. Nečistoty všeho druhu rychle mizí a zůstává jen hebká a jemná kůže. Je skvělé, že produkty ruce pouze neumyjí, ale mají také ochranné a baktericidní účinky. O pokožku je tak velmi dobře postaráno.”

„To zní dobře. Evidentně se nejedná o pouhé mýdlo.”

„S tím počítej. Když si ho budeš chtít pořídit, můžeš vybírat ze dvou vůní. Jednou je pudrová vůně Talco (bílé zbarvení) a druhou je čerstvě vonící Fresco (zelená barva). K dispozici je balení o objemu 800 ml, které má dávkovací pumpičku.”

„Jeden z nich si určitě koupím.”

Dezinfekce na ruce

„Čistota rukou je důležitá. Většinou stačí takovéto mýdlo. Jsou ale situace, kdy potřebuješ mít důkladně čistou pokožku a nemáš k dispozici vodu. V tom případě si pořiď cestovní balení SANIT GELAntibakteriální gel vždy poskytne dokonalé ošetření. Vím, že tyto produkty používají v lékařských ordinacích.”

„To je určitě skvělý výrobek, když jedeš někam na výlet a nemáš přístup k vodě.”

„A ještě mám pro tebe zajímavý tip. Milan jako mechanik určitě často mívá silně znečištěné ruce. V tom případě se hodí gel na ruce s abrazivem MANIGEL BIANCO GEL. Velmi jemný gel je sice hodně účinný, zato je šetrný k pokožce. Výborně odmastí a ruce jsou dobře ošetřeny.”

„Moc děkuji za tipy. Určitě se budou hodit.”

Zpět do obchodu