Manigel Bianco Pasta

Jsem pasta na ruce s abrazivními účinky.

Skladem
Kód: 052B004
Značka: Kimicar
533 Kč 440,50 Kč bez DPH
Kategorie: Mytí rukou
Hmotnost: 4 kg

Mastnota a nánosy, které nejdou dolů? Sem s tím. Jsem šetrný specialista na čistou pokožku. Používají mě nejen v dílnách, ale dokonce i v potravinářském průmyslu.

 

MANIGEL BIANCO PASTA - pasta na ruce

„Opravdu neexistuje něco lepšího, než tak dlouho si drhnout ruce od nečistot? Chtěl bych nějaký přípravek, který odstraní třeba lak nebo asfalt pouze několikerým protřením prstů,” postěžoval si Milan manželce.

„Mám u tebe pořádnou odměnu. Od kamarádky jsem totiž získala skvělý tip. Její manžel míval stejný problém, než našel MANIGEL BIANCO PASTu.”

Šetrně odstraní silné nánosy špíny

„Od té doby jdou nánosy nečistot snadno setřít a navíc neničí ruce. Mycí pasta na ruce má zvýšený odmašťovací účinek a díky abrazivním částem přípravku snadno odstraní i tyto problematické nečistoty. Často ji využívají karosáři, mechanici, autoklempíři, zámečníci. A že se jedná o bezpečný produkt, znamená jeho využívání i v potravinářském průmyslu.

Použití je snadné. Nabereš pastu  a dobře ji rozetřeš na rukou. Pak už jen ruce opláchneš dostatečným množstvím vody.”

Odstraní mastnotu a ošetří ruce

„Pokud potřebuješ spíš nějaký přípravek, který se postará o nános mastnoty, vyber si MANIGEL BIANCO GEL. Přípravek má jemnou abrazivní složku a díky ochranným činidlům a proteinům  je také hodně citlivý k pokožce rukou. Tak se ochrání pokožka, takže nevznikají praskliny a kůže je ošetřená, přestože je myta velmi často. Tato dezinfekce rukou se používá i v potravinářském průmyslu: například v mlékárenskémmasném nebo na jatkách.

Díky pečujícím vlastnostem nachází výrobek využití také u pracovníků dílen, i autodílen nebo třeba kovářů. Odstraní totiž i silné znečištění a přitom ruce ošetří. Balení s 5litrovým obsahem obsahuje pumpičku pro snadné dávkování gelu.”

„Tak to je výborné. Pořídíme od obou přípravků po jednom balení, ne? Po práci se budou báječně hodit.”

„Jednoznačně souhlasím.”

Zpět do obchodu