Master grill

Odmašťovač na trouby, grily, atd.

Skladem
Kód: 1200800
Značka: Kimicar
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: Odmašťovače
Hmotnost: 0.8 kg

MASTER GRILL - čistič a odmašťovač na grily, trouby a krby

„No jo moje milá, tohle chce důkladný odmašťovač,” postavila se přede mne šéfová s pekáčem jako štítem, který nevypadal právě vábivě. „A dej si záležet, ať to všechno září čistotou!”

Trochu jsem si připadala jak chudák Popelka, jen místo zvířecích pomocníků jsem se mohla spolehnout na své oblíbené odmašťovací prostředky značky Kimicar.

Pousmála jsem se. Právě ty teď přijdou na řadu.

Důkladné odmaštění a vyčištění

Vzala jsem do ruky silný čistič na gril, který si dokázal poradit i se špínou na troubě, varné desce, skleněné misce, pekáči. Od kamarádky jsem věděla, že MASTER GRILL je vhodný i pro nové profesionální trouby s integrovaným mycím systémem. Šéfová bude hodně překvapená.

Přípravek jsem nanesla na dotyčný pekáč, pomocí kterého na mě zkoušela šéfová svou převahu, a nechala ho 5 - 10 minut působit. Pak jsem setřela plochu nádobí vodou. Dopadlo to přesně tak, jak jsem očekávala. Mise splněna. S chutí jsem se vrhla na zbytek kuchyně a pustila se i do čištění grilu.

S takovým pomocníkem jsem se cítila skvěle. Když jsem měla víceméně vše čisté, přišla kontrola: „Tak Zdenko, jak na tom jsi?”

„Paní Karásková, hotovo, co myslíte?”

Pohled na udivenou šéfovou se mi velmi líbil.

„Tomu se mi opravdu nechce věřit. Jak jsi to, prosím tě, dokázala?”

„Hledala jsem něco opravdu účinného a kamarádka mi poradila MASTER GRILL.”

Specialista na obrovskou špínu

„Tak to je skvělé. Ale co uděláš, když na pekáčích bude opravdu silný nános?”

„V tom případě mi pomůže MASTER. Je to silnější přípravek stejné značky. A jak jsem si ověřila, odstraní zcela všechnu špínu.”

„Jsem ráda, že si dokážeš tak dobře poradit,” vyslechla jsem oproti očekávání pochvalu. Šéfová totiž chválit neuměla. „V tom případě objednej od obou přípravků dostatečnou zásobu. Pořádek tu přece chceme mít.” 

Moje ústa se roztáhla do širokého úsměvu.

Zpět do obchodu