Microfilm R

Jsem metalizovaný protiskluzový vosk na všechny druhy podlah včetně dřevěných.

Skladem
Kód: 089R005
Značka: Kimicar
1 535 Kč 1 268,60 Kč bez DPH
Kategorie: Čištění a údržba podlah
Hmotnost: 5 kg

Chtěli jste metalizovaný protiskluzový vosk se dlouhou životností? Tady jsem. Posloužím všem druhům podlah. A pozor, jsem samolešticí. Podívejte se, jak mě použít.

 

MICROFILM R 5000 ml - tekutý vosk na všechny druhy podlah

Teda Ivo, co jsi to dala na podlahy? Vypadají úžasně leskle a ani se kupodivu nekloužou,” prohlásila udiveně Martina, když vešla do kanceláře.

Řekla jsem si, že ti z podlah udělám luxusní prostor,” odpověděla Iva, která právě dokončila úklid.

To se opravdu povedlo.”

Metalizovaný lesk

Podívej, vzala jsem na dlažbu tekutý metalizovaný vosk Microfilm R od Kimicaru. Používám ho na všechny druhy podlah. Mám s ním velmi dobrou zkušenost, co se týká výdrže vosku, a co je důležité - je protiskluzový.”

No ale když se po podlaze hodně chodí, tak se asi brzo sedře, ne?”

A vidíš, to jsem si myslela taky, jenže se mi používáním potvrdilo, že tato metalizovaná verze má dlouhou trvanlivost i na podlahách se silným provozem. Navíc je samolešticí. Usnadnění práce je vždycky příznivou informací.”

Takže naneseš vrstvu a rozetřeš?”

Ne, v tomto případě se nanášejí dvě vrstvy vosku po úhlopříčkách.”

Aha. A co nějaká odlehčenější varianta?”

Krásný lesk bez klouzání

„Už dlouho používám sesterský produkt od Kimicaru, MICROFILM. I u něj se jedná o tekutý vosk, který se snadno aplikuje na všechny druhy podlah kromě dřevěných a mramoru. Nemá problém ani s těmi, které již byly ošetřeny dříve. Má skvělou odolnost a samozřejmě protiskluzovost, protože jinak bych to za klouzavou podlahu pěkně schytala.”

„To tedy rozhodně. O rozpláclé klienty na podlaze nikdo nemá zájem.”

„A abych nezapomněla. Pokud je zapotřebí vosk odstranit, používám AUDET, silný a rychlý koncentrovaný odstraňovač vosku”.

„To jsem moc ráda, že se takhle bezvadně staráš o úklid u mě v práci i doma. Hlavně nezapomínej vždy mít při ruce takovéto skvělé přípravky.”

„Neboj, bez nich už se neobejdu.”

Zpět do obchodu