Microfilm R

Jsem metalizovaný protiskluzový vosk na všechny druhy podlah včetně dřevěných.

Skladem
Kód: 089R005
Značka: Kimicar
1 535 Kč 1 268,60 Kč bez DPH
Kategorie: Čištění a údržba podlah
Hmotnost: 5 kg

Chtěli jste metalizovaný protiskluzový vosk se dlouhou životností? Tady jsem. Posloužím všem druhům podlah. A pozor, jsem samolešticí. Podívejte se, jak mě použít.

 

MICROFILM R 5000 ml - tekutý vosk na všechny druhy podlah

Teda Ivo, co jsi to dala na podlahy? Vypadají úžasně leskle a ani se kupodivu nekloužou,” prohlásila udiveně Martina, když vešla do kanceláře.

Řekla jsem si, že ti z podlah udělám luxusní prostor,” odpověděla Iva, která právě dokončila úklid.

To se opravdu povedlo.”

Metalizovaný lesk

Podívej, vzala jsem na dlažbu tekutý metalizovaný vosk Microfilm R od Kimicaru. Používám ho na všechny druhy podlah. Mám s ním velmi dobrou zkušenost, co se týká výdrže vosku, a co je důležité - je protiskluzový.”

No ale když se po podlaze hodně chodí, tak se asi brzo sedře, ne?”

A vidíš, to jsem si myslela taky, jenže se mi používáním potvrdilo, že tato metalizovaná verze má dlouhou trvanlivost i na podlahách se silným provozem. Navíc je samolešticí. Usnadnění práce je vždycky příznivou informací.”

Takže naneseš vrstvu a rozetřeš?”

Ne, v tomto případě se nanášejí dvě vrstvy vosku po úhlopříčkách.”

Aha. A co nějaká odlehčenější varianta?”

Krásný lesk bez klouzání

„Už dlouho používám sesterský produkt od Kimicaru, MICROFILM. I u něj se jedná o tekutý vosk, který se snadno aplikuje na všechny druhy podlah kromě dřevěných a mramoru. Nemá problém ani s těmi, které již byly ošetřeny dříve. Má skvělou odolnost a samozřejmě protiskluzovost, protože jinak bych to za klouzavou podlahu pěkně schytala.”

„To tedy rozhodně. O rozpláclé klienty na podlaze nikdo nemá zájem.”

„A abych nezapomněla. Pokud je zapotřebí vosk odstranit, používám AUDET, silný a rychlý koncentrovaný odstraňovač vosku”.

„To jsem moc ráda, že se takhle bezvadně staráš o úklid u mě v práci i doma. Hlavně nezapomínej vždy mít při ruce takovéto skvělé přípravky.”

„Neboj, bez nich už se neobejdu.”

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení