Microfilm

Jsem protiskluzový vosk na podlahy s velkou odolností.

Skladem
Kód: 0890005
Značka: Kimicar
1 059 Kč 875,21 Kč bez DPH
Kategorie: Čištění a údržba podlah
Hmotnost: 5 kg

Pokud potřebujete protiskluzový a odolný vosk na podlahy, stačí si mě objednat. Reference mluví za mě. Opravdu. Přečtěte si je.

 

MICROFILM - tekutý vosk na podlahy mimo dřevěných a mramorových

„Ahoj Ivo, ty se hodně vyznáš v uklízení, tak mi poraď. Chci, aby se podlaha leskla, aby byla navoskovaná a nevím, jaký přípravek zvolit.”

„To víš, že poradím. Důležité je vědět, na jaký povrch se bude vosk nanášet.”

„Využila bych ho pro lino.”

Vosk na podlahu

„Tak to je zajímavé. Zrovna včera jsem se s Hankou bavila na tohle téma a doporučila mi MICROFILM od Kimicaru. Jedná se o tekutý vosk, který je snadno aplikovatelný na všechny druhy podlah, i těch dříve ošetřených. Výborná je jeho odolnost a protiskluzovost.

Ale pozor, opravdu se nesmí používat na dřevěné podlahy a mramor. Hanka zrovna s přípravkem pracovala, tak jsem sama viděla, jak funguje. Podlaha vypadala bezvadně a neklouzala se.”

„A jak se používá?”

„Pro skutečný efekt je zapotřebí aplikovat dvě vrstvy vosku. Balení má objem 5 litrů, což je skvělé.”

Odstranění vosku

„Když budeš potřebovat vosk odstranit, použij AUDET. Jedná se o silný a rychlý odstraňovač vosku, který odstraní vosk z PVC, linolea, dlažby, plovoucí nebo třeba dřevěné podlahy. Jedná se o koncentrát, proto se ředí vodou 30-50 %. Přípravek je šetrný, takže nenaruší materiál.

Nové voskování podlah pak půjde jedna báseň. A výsledek bude parádní.”

„Tak to je skvělé. Určitě si pořídím obojí. A co ještě zajímavého Hanka doporučila?”

„Ještě básnila o čištění oken. Má CRYSTAL MOUSE, který se speciálně hodí na velké plochy. Bohatě pění a krásně přilne ke stěnám. Když máš kvalitní stěrku, provede dobrou práci a nezůstanou prouhy. Pokud potřebuješ vyčistit menší plochu, vyber si KILAV VETRI. Skla, okna, zrcadla, vše bude nádherné, a to bez použití vody.”

„Bezvadně! Jsem ráda, že mám tolik tipů. Nemůžu se dočkat, až je vyzkouším.”

Zpět do obchodu