Noval Liquido B

Jsem tekutý prací gel, který dobře vypere prádlo všech barev.

Varianta
Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 083B1000 083B5000 Zvolte variantu
Značka: Kimicar
145 Kč 599 Kč od 145 Kč 119,83 Kč bez DPH 495,04 Kč bez DPH od 119,83 Kč bez DPH

Skvěle vyperu a barvy se přede mnou třást nemusí. Zůstanou stejně zářivé. Jsem tekutý prací gel plný aktivních látek. Skvrny mizí už při nízkých teplotách. Přečtěte si, že nejsem jen tak nějaký gelíček. 

 

NOVAL LIQUIDO B - tekutý prací prostředek

„Na trhu je tolik pracích prášků,” postěžovala si mi Eva. „Kdo se v tom má vyznat. Já bych stejně raději volila prací gel. Nemáš nějaký tip?”

„Mou sestru Martinu znáš, že? Tak ta mi před časem doporučila jednu značku, kterou používají v prádelně. Začala jsem ji používat doma a mám po starostech. Žádné zaprané skvrny, jen čisté a hebké prádlo.”

No nenapínej, povídej.”

Vypere prádlo u při nízkých teplotách

„Jedná se o Kimicar a konkrétně, když chceš prací gel, tak si pořiď NOVAL LIQUIDO B. Tenhle koncentrát aktivních látek vypere černé, bílé i barevné prádlo. Velkou výhodou je, že dokáže odstraňovat skvrny už při nízkých teplotách. Ochrání barvu, a když si sáhneš na prádlo, je po vyprání krásně měkké. Přípravek má odvápňovací účinky, takže není zapotřebí přidávat do pračky přípravky proti vodnímu kameni.

Efektivní a šetrný

Na jeden prací cyklus se používá jen 40 ml pracího gelu. Není to mnoho, takže vydrží hodně dlouho. Můžeš si koupit litrové nebo pětilitrové balení.

„Že bych konečně našla nějaký pořádný přípravek? Navíc se mi líbí, že chrání i barvu a materiál. Co za další zajímavé výrobky ještě mají?

Kdyby ti přece jen nevyhovovala tekutá forma, můžeš si pořídit prací prášek NOVAL POLVERE E. Když potřebuji vybělit prádlo, pokaždé se mi osvědčí bělící prostředek SMACCHIA OXI na bázi aktivního kyslíku. Ani praní jemných oděvů není problém. Pořídila jsem si antibakteriální tekutý prací prostředek na bázi lanolinu - SELAN, který pokaždé dodá čisté a měkounké prádlo.”

„Tak se do toho dáme, bude se nakupovat. Nemůžu se dočkat, až budu mít oblečení v perfektním stavu.”

Zpět do obchodu