Noval Polvere E

Vyperu prádlo bílé i barevné. Jsem prášek. Silný prášek.

Skladem
Kód: 083E000
Značka: Kimicar
1 023 Kč 845,45 Kč bez DPH
Kategorie: Prací prášky a gely
Hmotnost: 10 kg

Přidejte mě k praní a uvidíte, jak skvěle vyprané prádlo budete mít. Využijte mě v prádelně i doma. Mám antibakteriální účinky. Vůbec se nechlubím. Jsem zkrátka skvělý, podívejte se.

 

NOVAL POLVERE E - prací prášek

„Já ti už vyzkoušela takové množství pracích prášků, ale stále nemůžu najít nic, co by mě skutečně zaujalo. Zkrátka, aby byl výsledek perfektní.”

„Jak se ti líbí moje oblečení? A ne, nové není. Možná mám pro tebe zajímavé řešení. Podívej, co používám já. Velmi silně koncentrovaný prací prášek - NOVAL POLVERE E. Používají ho v profesionálních prádelnách, ale hodí se i pro domácnosti. Kromě toho, že skvěle pere, se může pochlubit i antibakteriálním účinkem.

„To nevypadá špatně.”

Skvrny mizí už při nízkých teplotách

„To víš, že nevypadá. Tenhle koncentrát aktivních látek vypere černé, bílé i barevné prádlo a dokáže odstraňovat skvrny, dokonce už při nízkých teplotách. Chrání barvu, prádlo je po vyprání měkké. Sáhni si.

„No opravdu.”

„A navíc má přípravek odvápňovací účinky. Proto není potřeba přidávat do pračky přípravky proti vodnímu kameni.

Protože je přípravek velmi koncentrovaný a skvěle vyvážený, dává se na jeden prací cyklus jen 30-50 g prášku. Výborně tak ušetříš a ještě máš důkladně vyprané prádlo.”

Prací gel

„To se mi líbí. Pořádně vyprané prádlo kvalitním přípravkem a navíc šetrným způsobem. Co víc si přát. Jen si ti nejsem jistá, jestli by přece jen nebyl lepší prací gel.”

„Ale i to je možné. Stejná značka totiž vyrábí v téže kvalitě produkt ve formě gelu. Jmenuje se NOVAL LIQUIDO B. Když potřebuji vybělit prádlo, sáhnu po bělícím prostředku SMACCHIA OXI na bázi aktivního kyslíku. Antibakteriální tekutý prací prostředek na bázi lanolinu - SELAN mi zase pomůže vyprat jemné oděvy, aniž by ztratily na své kráse.”

„Hmm, tak budeme nakupovat. Přece jen v oblečení, které je dobře vyprané a které je navíc velmi příjemné na nošení, se lépe chodí.”

Zpět do obchodu