Papírový ručník v roli

Jsem nepostradatelným partnerem pro čištění.

Skladem
Kód: 1035000
Značka: Kimicar
555 Kč 458,68 Kč bez DPH

Jsem průmyslový papírový ručník. Mám dvě vrstvy, 1000 útržků, návin 320 m a šířku role 26 cm. Nepoškrábu. Podívejte se, jak vám mohu pomoci.

 

Papírový ručník v roli

„A zase ten úklid.”

„No neříkej, že je to činnost, kterou nemáš ráda? Kdo by nerad uklízel?”

„Ještě si ze mě dělej legraci. Já se hlásím, a to zcela dobrovolně.”

„No, a poslyš, máš ty vůbec kvalitní pomůcky na práci?”

„Tak normálně.”

„To znamená, že ne. Ještě, že máš tak báječnou kámošku jako jsem já, která ti poradí.”

Papírový ručník setře a nepoškrábe

„Tak poslouchej. Je potřeba mít dobré čističe, které důkladně odstraní špínu. Ale k tomu je taky potřeba zvolit vhodný hadřík. Ideální je mikroutěrka. Já ale raději používám papírové průmyslové ručníky. Ty, od Kimicaru mají vysokou absorpci nepoškrábou žádný povrch.”

„Ale zase jsou brzy spotřebované, ne?”

„Ani ne. Dvouvrstvé ručníky mají v roli 1000 útržků, návin je 320 m a šířky role 26 cm. Dávám je vždycky na stojan, odkud se dobře berou. Je to dost praktické.

Kvalitní čisticí prostředky šetří čas

Samozřejmě podstatnou součástí jsou i kvalitní čisticí prostředky. Ať už se vrhneš na mytí oken, je zapotřebí sáhnout po správném čističi, stejně jako v případě úklidu kuchyňských prostor nebo koupeny. S účinnými prostředky je snazší práce a čistota i déle vydrží. Vezmi si jenom takový multifunkční čistící prostředek proti prachuANTISTATIK odstraní šmouhy, otisky a skvrny. Navíc krásně voní a prostory hygienizuje. Plocha zůstává čistá a obnovená.

Velmi ráda používám vysoce účinný čistící prostředek POLINET. Beru ho nejen na umakartové povrchy, kuchyni, keramiku, plasty, plachty, lakované a chromované povrchy, ale také koženkové sedačky, tkaniny, trouby nebo hygienická zařízení. Využíváme ho dokonce i pro čištění interiérů auta, hlavně všech plastových částí, kdy ho pro dokonalý vzhled kombinujeme s prostředkem MAGIC PLASTIK.”

„Zní to všechno bezvadně. Když máš skvělé pomocníky, práce jde vždy snáz. Jdu do toho a přípravky si objednám.”

Zpět do obchodu