Pine Ammoniacal

Jsem čpavkový prostředek na podlahy, příjemně voním.

Skladem
Kód: 030A100
Značka: Kimicar
117 Kč 96,69 Kč bez DPH
Kategorie: Čištění a údržba podlah
Hmotnost: 1 kg

Jako čpavkový čisticí prostředek na podlahy se výborně hodím třeba do kadeřnictví. Nepotřebuji oplachovat a vytvářím hygienický prostor. Vážně. Podívejte se.

 

PINE AMMONIACAL - čisticí prostředek s vůní

„Jsem nadšená z toho, jak skvěle sis kadeřnictví zařídila. Je tu ohromě příjemně.”

„Vytvořila jsem ho naprosto podle mých představ. Strašně jsem se těšila. Mám jen jediný problém. Podívej na tu dlažbu. Ať používám přípravek jaký chci, mám pocit, že podlaha není úplně čistá. Chtělo by to pořádné čističe.”

„Počkej, moje kamarádka taky pracuje jako kadeřnice, zavolám jí, abych zjistila, jestli nemá nějaký tip.”

Čpavkový čisticí prostředek

„Ahoj Zdenko, čím čistíš podlahy v kadeřnictví? PINE AMMONIACAL? Výborně, to je zajímavé. Děkuji za všechny informace, hned je předám dál.

Tak jsi slyšela. PINE AMMONIACAL. Jedná se o čpavkový čisticí prostředek s hygienickým účinkem. Díky němu krásně mizí skvrny od laku a další nečistoty. Hodí se na podlahy ze žuly, keramické dlažby, pryže, linolea, obklady například v koupelnách a kuchyních. NESMÍ SE POUŽÍVAT NA MRAMOR, což není tvůj případ.”

„To opravdu ne.”

Neoplachuje se a hygienizuje prostor

„Čistič příjemně voní a není ho nutné oplachovat. Normálně ho používá na ruční mytí, ale dává se do strojů. Na ruční mytí se ředí vodou v poměru 1 : 30 - 100. Nastříká se na povrch nebo se rozetře hadříkem, případně houbičkou, a pak se osuší.

Pokud se používá pro strojové čištění, ředí se vodou v poměru 1 : 15 - 40.

Čisticí prostředky

Značka Kimicar má v bohatou nabídku, kde v početném zastoupení nechybí ani čisticí přípravky. Zdeňka doporučovala řadu výrobku, co se týká kadeřnictví. Na zrcadlo a okna využívá KILAV VETRI. Říkala, že se jedná o velmi účinný a aktivní pěnový prostředek. Díky složení se čistí bez použití vody a velmi rychle. Ručníky pere v pracím prášku NOVAL POLVERE E.

Když se jí zanesou odpady, tak čas od času potřebuje na jejich pročištění IDRAJET.

Uf! Stačí to takhle? Snad jsem řekla úplně všechno, co mi Zdenka vyprávěla.”

„To je ale spousta zajímavých informací. Moc jsi mi pomohla. Určitě mě zajímá čistič podlah, nejspíš ale vyzkouším i ostatní výrobky.”

Zpět do obchodu