Polilega

Umím čištění a leštění kol automobilu.

Skladem
Kód: 0540500
Značka: Kimicar
151 Kč 124,79 Kč bez DPH

Vyčistím a vyleštím ráfky automobilu a přitom nevyžaduji ruční zásah. Podívejte se, jak na to.

 

POLILEGA - přípravek k čištění ráfků aut

„Takže pokračujeme ve školení. No netvař se tak unuděně, Mirku, protože bez toho se nevyznáš v tom, co je potřeba používat a samozřejmě jak a kdy. Chceš přece, aby ta naše auta k něčemu vypadala?”

„Nojo, vždyť jo,” odfrknul Mirek.

Ráfky potřebují speciální údržbu

Tak jdeme na to. Když potřebuješ vyčistit kola od auta, je nutné k tomu přistupovat důkladně a systematicky. Nějaké přípravky jsou na pneumatiky, něčím jiným se čistí ráfky. Na všechno je samozřejmě nejlepší profesionální autokosmetika. Takovou je určitě značka Kimicar. Na pneumatiky vezmeš NEROLUX, který je nejen vyčistí, ale i ochrání před sluncem a prasklinami. Na ráfky je potom potřeba vzít POLILEGU.

Vyčistí a vyleští všechny typy ráfků automobilu

Přípravek je speciálně výborný na ráfky z lehkých slitin.”

„Musím ho nějak naředit?”

Záleží na tom, jak velké máš balení. Pokud 500 ml, tak je výrobek hned připraven k použití. K dispozici je ještě koncentrovaná POLILEGA Bkterá se ředí. Tak, a máš připraveno. Ráfky se postříkají a na závěr se jen opláchnou tlakovou vodou. Povlak zmizel, a přitom vůbec nebyl potřeba ruční zásah. Jsou bezvadně čisté. To není špatný, ne?”

„Zní to přímo skvěle. Co zní, dokonce i ráfky a pneumatika výborně vypadají. Kdybys mi o údržbě jen vyprávěl, tak ti nebudu věřit. Ale takhle je jasně vidět, jak jednoduchá a účinná je práce tohoto přípravku. Holt kvalitní autokosmetika je nezbytná záležitost.”

„Tak to je samozřejmé. Kdybys pečoval o auto obyčejnými přípravky, nebylo by tak čisté a hlavně by mu chybělo potřebné ošetření.”

Zpět do obchodu