Postřikovač MESTO 1,5 l Cleaner

Jsem tlakový postřikovač pro čištění a dezinfekci.

Skladem
Kód: 3132BC
531 Kč 438,84 Kč bez DPH

Jako výkonný postřikovač s tlakem až 3 bary jsem vhodný pro čištění motorů, ale i mazání tekutými tuky nebo stříkání konzervačními prostředky. Přečtěte si, jak se mnou pracovat.

 

Postřikovač MESTO 1,5 l Cleaner

„Ahoj, Zdeňku, jak ty to prosím tě děláš, že máš všechno tak dokonale čistý? Jasně, základem jsou kvalitní čisticí přípravky, ale jak pořádně vyčistit každou skulinu?” spustil Petr hned potom, co vešel do dílny kamaráda.

„Ahoj, že ses taky jednou stavil. Máš štěstí, pořídil jsem si novýho parťáka. Právě jsem ho vyndal z krabice, dívej: postřikovač Mesto Cleaner. Kamarád si ho hodně chválil, tak jsem se rozhodl, dát mu šanci.

Vhodný na úklid a dezinfekci

Poslouchej: má objem 1,5 l a poskytuje tlak až 3 bary. Průhledná plastová nádoba má zvýrazněnou stupnici pro odměření množství, bezpečnostní ventil, pružinu ventilu se speciální ochranou vrstvou a těsnění EPDM (pH 7-14). Důležitá je jeho lehkost, má hmotnost pouhých 410 gramů. Nejen, že se dá využít pro úklid všeho druhu, výborně se využije třeba v servisní dílně jako mám já - k vyčištění motorů, brzd, ráfků. Mimochodem, pořídil jsem si čistič brzd a nemá chybu. Podívej, jak skvělou práci odvádí. Jo, a postřikovač můžeš využít i pro mazání tekutými tuky nebo stříkání konzervačními prostředky. Ten můj kamarád s pomocí postřikovače čistil třeba autoplachty automobilů a přívěsů.”

„Zní to dobře. Jednoduchý pomocník, který odvede spoustu skvělé práce.”

„No to si piš, využiješ ho nejen v garáži, ale jeden kus můžeš vzít i Hance. Má přece ještě tu úklidovou firmu ne? Určitě se jí bude hodit na úklid.”

„To máš pravdu. Nakonec z toho bude minimálně dvojitá radost. Znamenám si a objednávám.”

Zpět do obchodu