Postřikovač MESTO 1,5 l Universal

Hodím se pro postřikování čisticích či impregnačních prostředků.

Skladem
Kód: 3132PG
517 Kč 427,27 Kč bez DPH

Využijte mě pro stříkání čisticích, dezinfekčních nebo antikorozních a impregnačních prostředků. Pracovat s takovým partnerem je paráda. Vážně. Podívejte se.

 

Postřikovač MESTO 1,5 l Universal

„Ale ne, když chceš čistit auta, musíš to dělat pořádně,” upozornil Tomáš nového kolegu v myčce.

„Podívej,” pokračoval, „na čištění máme kvalitní čističe, ať už se jedná o mytí karoserie, motoru nebo pneumatik. K tomu existuje ale také velmi šikovný pomocník. Postřikovač totiž ve spojení se správným přípravkem odvede parádní práci.”

„Já si říkal, že by tu nějaká podobná vychytávka mohla být.”

Lehký postřikovač nejen pro čisticí přípravky

„Tohle je tlakový postřikovač Mesto Universal o objemu 1,5 l s plastovou nádrží. Těsnění má v podobě FPM (Viton), no, a nesmí chybět ani plastová nastavitelná tryska a pojistný ventil. Rozsah: pH 4-7. Určitě tě zajímá i jeho další přednost. Tou je také nízká hmotnost: 410 g.”

„Na co všechno můžu využít tenhle tlakový postřikovač?”

Široké použití

„Výborně se hodí ke stříkání čisticích, dezinfekčních nebo antikorozních a impregnačních prostředků. Do postřikovače dávám třeba Kilav extra, který skvěle funguje na předmytí a mytí, nebo třeba zásaditý čistič ráfků. Ale pozor, postřikovač není vhodný pro snadno vznětlivé a vznětlivé kapaliny, rozpouštědla a pro kapaliny, které rozpouštědla obsahují. Ani do nich nedávej velmi viskózní, lepkavé kapaliny nebo kapaliny vytvářející usazeniny, které se z postřikovače nedají zcela vymýt.”

„Díky za radu. Hned jdu mýt a postřikovač se mi bude hodit.”

Zpět do obchodu