Remover

Vyčistím brzdy od oleje, mastnoty a lepidel.

Skladem
Kód: 2360600
Značka: Kimicar
197 Kč 162,81 Kč bez DPH

Odstraním olej, mastnotu a lepidla. Brzdy budou zcela čisté a připravené brzdit vždy, když potřebujete. Podívejte se na můj příběh.

 

REMOVER - čistič brzd

„Ahoj brácho, nutně potřebuju pomoc. Moje auto je v děsném stavu a potřebuje akutní údržbu. Vím, že máš v opravně spoustu speciálních čisticích přípravků. Podívej na ty brzdy. Nerad bych se dostal do stavu, kdy nezafungují tak, jak je potřeba. Pomůžeš mi?”

„To víš, že jo. Mám na pomoc čistič brzd, který si poradí i se spoustou dalších věcí.”

„Copak je to za přípravek?”

Odstraní nečistoty z brzd a elektrických částí motoru

REMOVER od Kimicaru. Tahle italská autokosmetika vždy odvede perfektní práci. Podívej, zrovna teď budu přípravek potřebovat. Odstraní olej, mastnotu a lepidlo, které zůstává na sklech, brzdových kotoučích, elektrických částech motorů a na karburátorech. Zkrátka nastříkáš a setřeš. Výborně odmastí i zatvrdlá maziva v brzdovém systému. Příznivou zprávou je, že nezanechává zbytky a není agresivní vůči plastům a pryžovému těsnění.

Jo, a prodává se o objemu 600 ml, což je dostačující množství.”

Dokonalé a rychlé čištění

„Profesionální autokosmetika toho ale nabízí daleko více. KILAV EXTRA velmi dobře zvládá ultra rychlé čištění a mytí. Vysoce účinný čistící přípravek se jen naředí vodou a nastříká na karoserii. Ta se pak opláchne studenou vodou. Vidíš, jak to všechno perfektně funguje. Za tím stojí kvalitní autokosmetika. Je ideální když nalezneš produkty, které mají ideální poměr funkčnosti a dobré ceny, v tomto případě jsou bonusem výrobky šetrné k životnímu prostředí. To pak víš, že pro auta děláš to nejlepší.

Na mytí motorů se mi osvědčil DELTA MOTOR stejné značky. Bezvadně odmastí motorovou skříň, prostor motoru a hnací prvky auta i motocyklu. Čistím jím i část pod karoserií. Používám ho po naředění vodou v poměru 1 : 2-5 s rozprašovačem.

„Já věděl, že mi výborně poradíš. Teď už si můžu být jist, že auto bude kvalitně vyčištěné a bude zase moct spolehlivě jezdit.”

Zpět do obchodu