Sanit Gel

Jsem antibakteriální a dezinfekční gel na ruce.

Varianta
Skladem
Kód: 1230005
Značka: Kimicar
948 Kč –36 % 599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Kategorie: Dezinfekce rukou
Sanit Gell 5000 ml
Akce
948 Kč –36 %

Jsem hygienický antibakteriální a dezinfekční gel v řadě podob. Spolehlivě ničím různé viry a bakterie. Můžete si pořídit formu, jaká se vám právě bude hodit. Cestovní balení nebo snad raději s pumpičkou? Podívejte, kde všude mě používají.

 

SANIT GEL - hygienický, dezinfekční, antibakteriální prostředek na ruce

„Čistota půl zdraví, Markétko,” pronesl radostně lékař, když si myl ruce, aby mohl ošetřit dalšího pacienta. "U nás to bez dezinfekce rukou prostě nejde".

„Pane doktore, mám pro vás zajímavý tip. Měla jsem pocit, že stávající antibakteriální gel vám nevyhovuje,” oslovila sestřička stále dobře naladěného doktora. „Trochu jsem zapátrala a na dezinfekci rukou jsem našla lepší náhradu.”

„Copak je to hezkého? Vy si mě ale předcházíte.”

„Znáte značku Kimicar?”

„Není to ta stejná, od které mám autokosmetiku? To by bylo speciální spojení.”

Hygienický antibakteriální prostředek

Ano, to bude ono. Kimicar vyrábí čistící prostředky všeho druhu. Ale hlavně k tomu čištění rukou.

Přípravek se jmenuje SANIT GEL. Pořídila jsem 800ml balení.

Dezinfekce na ruce s pumpičkou

Jde velmi praktické provedení, protože toto velké balení má pumpičku, takže se dobře dávkuje. Dezinfekční gel na ruce velmi rychle schne a má dlouhodobý účinek. Můžete hned začít pracovat a nemusíte čekat, než budou ruce konečně suché. Navíc jsou pak nádherně hebké a výhodou je, že není potřeba přípravek omývat.

Dezinfekce stále při ruce

Sama jsem si pořídila malé 50ml balení do kabelky. Občas se synem jdeme mimo dosah vody. On by totiž pořád něco jedl. Takhle jen snadno nanesu na jeho ruce a rozetřu. Nepoužívám ale gel často. Zkrátka jen pro podobné výjimečné situace. Víte, co se říká o přílišné čistotě.”

„Svatá pravda, Markétko. Nadměrná čistota zdraví také příliš neprospívá. To jste šikovná, že se vám podařilo najít takhle výborný přípravek. A když už jsme u té kvality. Nenašel by se od Kimicaru nějaký úklidový prostředek?”

„Už jsem si ho dovolila pořídit. KIM SANITIZZANTE má dezinfekci a sterilizační účinky. Budeme tu mít nádherně čisto.”

„Výborně. Tak se mi to líbí.”

Zpět do obchodu