Sciogli Penarrelo

Rozpouštím skvrny od inkoustů, fixů, laků.

Skladem
Kód: 0990800
Značka: Kimicar
242 Kč 200 Kč bez DPH
Kategorie: Čištění interiérů
Hmotnost: 0.8 kg

Rozpustím každou skvrnu od inkoustu, fixu i laků z omyvatelných povrchů. Jednoduše a rychle, podívejte.

 

SCIOGLI PENNARELLO - přípravek na skvrny od inkoustu, fixů a laků

„Skvrny, skvrny a samý skvrny. Proč si ti lidé nedávají trochu pozor. Čím mám pořád likvidovat nečistoty ze sedaček,” postěžoval si jako už mnohokrát řidič Zdeněk.

Rozpustí skvrny z omyvatelných povrchů

„Ptala jsem se Madly, jak bojuje se špínou, jestli nemá tip na speciální čistič. Doporučila mi SCIOGLI PENNARELLO.

Říkala, že výrobek byl navržený pro rozpouštění skvrn od inkoustu, fixů, propisovacích tužek a laků. Skvrny odstraňuje z omyvatelných povrchů jako jsou autobusová nebo vlaková sedadla, stoly, židle, pracovní stoly, okna, dveře a také podlahy. SCIOGLI PENNARELLO funguje velmi rychle a snadno se smývá, protože se jedná o směs dokonale rozpustnou ve vodě. Zkrátka jen naneseš a setřeš.”

Čisticí prostředky

„Madla je výrobky firmy Kimicar nadšená. Říkala, že jejich úklidové prostředky používají doma nejen v péči o auto, ale také o domácnost. Široký sortiment nabízí třeba prací prostředky. Všiml sis našeho nového pracího gelu? NOVAL LIQUIDO B  vypere černé, bílé i barevné prádlo a má odvápňovací účinek. Pořídila jsem i další čističe jako KILAV VETRI na okna a zrcadla, který by se ti taky vlastně mohl hodit. Na celkový úklid domu určitě využijeme ECOFRESH, čisticí prostředek, který se neoplachuje a umyješ s ním vše od podlahy, před obklady, až po rámy oken. Může se použít i na dřevo.”

„Teď mi došlo, že od Kimicaru vlastně mám nějaké přípravky na mytí auta. Jestli je to stejná kvalitka jako KILAV EXTRA, se kterým auto myju opravdu rád, věřím, že i ten zbytek odvede výbornou práci.”

Skvrny mizí

„No vidíš, čisticí prostředky se nám pěkně sešly. Tak jdem na skvrny, ať jsou pryč.”

Zdeněk nanesl přípravek na skvrnu a omyl příslušné místo vodou. To zůstalo hned krásně čisté.

„Já to říkal, kvalitka se pozná.”

Zpět do obchodu