Smacchia 3

Odstraním skvrny z textilií. Nekompromisně.

Skladem
Kód: 1211000
Značka: Kimicar
207 Kč 171,07 Kč bez DPH
Kategorie: Aviváže a odstraňovače skvrn
Hmotnost: 1 kg

Rez, hliníková šeď, cement, minerály i měděnka. S tím vším si umím poradit. Stačí pár kapek, běžný prášek na praní a skvrny zmizí. Přečtěte si, jak mě používat.

 

SMACCHIA 3  - kyselý odstraňovač skvrn z textilií

„Mirko, nepracuje tvůj manžel na stavbě?” ptala se mě udiveně Iva.

„Pracuje, proč?”

Já jen že koukám, jak má bezvadně čisté montérky. Vypadat takhle i ty Petrovy, tak si pískám.”

Odstraní skvrny ze stavby

„Že ano? Víš, pro mě teď žádná skvrna není problém. Objevila jsem čistící prostředky od firmy Kimicar. Právě se skvrnami od rzi, hliníkové šedi, cementu, minerálů, měděnky mi výborně pomůže SMACCHIA 3 - kyselý odstraňovač skvrn. Vždycky jsem s Milanovými montérkami měla problém, jak byly špinavé. Ale od té doby, co jsem začala používat SMMACCHIA 3, mohu být klidná.”

„Dáváš přípravek rovnou do pračky?”

„Ne, několik kapek nanesu na skvrnu, a až pak oděv vložím do pračky. No, a peru s běžným práškem.”

„A ten předpokládám, že máš od stejné značky.”

Organické skvrny a praní

„To víš, že jo. Ale kdyby tě zajímalo, jak odstraňuji organické skvrny, tak od nich mi zase pomůže SMACCHIA 4. Rozpouští nečistoty od trávy, krve, omáček, kávy, vína, potu, mléka, zmrzliny, ovoce a zeleniny a přitom chrání barvu. A jeho výhodou je, že funguje už při nízkých teplotách.

Italská značka Kimicar nabízí ale také další prací prostředky, se kterými vypereš jakýkoliv druh prádla. Ať už je to prací gel NOVAL LIQUIDO B. Já tedy používám jeho práškovou variantu NOVAL POLVERE E. Oba vyperou bílé, černé i barevné prádlo. Co se týká bělení, mám výborné zkušenosti se SMACCHIA OXI na bázi aktivního kyslíku. Pokud chceš, aby tvé jemné oděvy byly nejen čisťounké, ale také krásně měkké, vyber si antibakteriální tekutý prací prostředek na bázi lanolinu - SELAN.”

„Tedy Mirko, mám pocit, že se mě čeká velký nákup. Nechci složitě bojovat s žádnými skvrnami a chci mít kvalitně vyprané prádlo. Díky za doporučení.”

Zpět do obchodu