Smacchia 4

Rozpouštím organické skvrny na oblečení.

Skladem
Kód: 1221000
Značka: Kimicar
187 Kč 154,55 Kč bez DPH
Kategorie: Aviváže a odstraňovače skvrn
Hmotnost: 1 kg

Stačí pár kapek a rozpustím skvrny od trávy, krve, omáček, kávy, vína, potu, mléka, zmrzliny, ovoce nebo zeleniny. Stačí mě buď dát na skvrnu nebo rovnou do pračky k prášku na praní. Jsem účinný už při nízkých teplotách. Přečtěte si, jak funguji. 

 

SMACCHIA 4  - rozpouštěcí prostředek na skvrny k praní

„Mít děti je fakt radost, ale taky by k nim člověk mohl dostat manuál. A co teprve ty následky. Nepořádek už skoro nevnímám, jen mě mrzí skvrny na oblečení. Copak v tak špinavých tričkách mohou chodit? Ty máš přece taky malé ďáblíky, kteří určitě každou chvíli přinesou nějaké označkované tričko. Máš nějaký univerzální odstraňovač skvrn?” zeptala se mě zničeně kamarádka.

„No to si piš. Skvrny jsou u nás na denním pořádku. Ale mě se podařilo najít přípravek, se kterým mohu být klidná. Díky němu je vždycky prádlo opět jako nové. Skvrny od trávy, krve, omáček, kávy, vína, potu, mléka, zmrzliny, ovoce a zeleniny jsou zkrátka pokaždé pryč.”

Odstraní skvrny už při nízkých teplotách

„Pořídila jsem si SMACCHIA 4, rozpouštěcí prostředek na skvrnyChrání barvu a je účinný i při nízkých teplotách.

Několik kapek nanesu rovnou na skvrnu a až pak vložím do pračky. Můžeš ho ale také nalít přímo k prášku na praní. V tomto případě 10-20 g na každých 5 kg prádla.”

A přidáváš k tomu nějaký speciální prací přípravek?”

„Oblíbila jsem si stejnou značku, která vyrábí SMACCHIA 4, italskou firmu Kimicar. Nejvíce teď používám prací gel NOVAL LIQUIDO B. Kdybys měla zájem o práškovou formu, tak si vyber prací prášek NOVAL POLVERE E. Oba se hodí na bílé, černé i barevné prádlo. Na bělení se mi osvědčil bělící prostředek SMACCHIA OXI na bázi aktivního kyslíku. A co se týká praní jemných oděvů, pořídila jsem si antibakteriální tekutý prací prostředek na bázi lanolinu - SELAN. Ten pokaždé vykouzlí čisté a měkounké prádlo.

Kdybys potřebovala vyčistit skvrny od rzi, hliníkové šedi, cementu, minerálů, měděnky, tak výborně pomůže SMACCHIA 3 - kyselý odstraňovač skvrn.”

„Děkuji za tipy. Určitě z nich alespoň něco si pořídím a vyzkouším.”

Zpět do obchodu