Smacchia Oxi

Bělím a odstraňuji skvrny organického původu.

Skladem
Kód: 1210800
Značka: Kimicar
114 Kč 94,21 Kč bez DPH
Kategorie: PRANÍ PRÁDLA S ÚSMĚVEM
Hmotnost: 0.8 kg

Vybělím prádlo a zbavím ho organických skvrn. Ochráním textilie. Přečtěte si, co o mně řekli.

 

SMACCHIA OXI - bělicí přípravek na bázi aktivního kyslíku

„Tak tu mám opět jeden průšvih. Kája mi do prádla zase dala jeden speciální kousek. Podařilo s jí se říznout a přitom si hezky pokapala krví tričko. Ještě štěstí, že rána nebyla hluboká a nemusela k doktorovi. Takže teď už musím dořešit jen ten zbytek. Skvrny od krve se vždycky tak špatně odstraňují,” postěžovala si smutně Petra.

Vybělí prádlo a ochrání materiál

„Žádný strachy, mám jednoho pomocníka, se kterým si už strachy ze skvrn především organického původu nebudeš muset dělat starosti. Je to bělicí přípravek na bázi aktivního kyslíku - SMACCHIA OXI. Odstraňovač skvrn odvede perfektní práci a přitom chrání textilie a barvy. Ale dej si pozor, aby se nejednalo o vlnu a hedvábí, materiál by se mohl zničit. Na tyto druhy přípravek opravdu nepoužívej.”

„Jde mi hlavně o bavlnu a syntetika. Přípravek bych ráda vyzkoušela. Zní to dobře.”

Beze skvrn

„Opravdu i tak funguje. Doma ho používám velmi často. Mívám nejrůznější druhy skvrn a ještě se mi nestalo, že bych nějakou neodstranila.

Nastříkám na flek nebo dám do pračky, kde se dávkuje 5 až 20 ml na kilogram prádla.

Ale samozřejmě také používám další kvalitní prací prostředky. Jsou, stejně jako SMACCHIA OXI, z dílny značky Kimicar. Ať už se jedná o prací gel NOVAL LIQUIDO B nebo jeho příbuzného v práškové formě - NOVAL POLVERE E. Nejenže prádlo je díky nim perfektně vyprané, skvrny mizí i při nízkých teplotách. Výhodou je také to, že mají odvápňovací účinek, takže nejsou potřeba přidávat do pračky přípravky proti vodnímu kameni. A pokud potřebuješ vyprat jemné oděvy, je dobré sáhnout po antibakteriálním tekutém pracím prostředku na bázi lanolinu - SELAN. Prádlo je po jeho použití tak nádherně měkké.”

„Díky za skvělé rady. Tak si mě nalákala, že si je teď budu muset koupit. Účinné a zároveň šetrné prací prostředky opravdu potřebuji jako sůl.”

Zpět do obchodu