Stojan na papírový ručník

Jsem vhodný pro role papíru šířky max. 37 cm.

Skladem
Kód: 1040001
Značka: Kimicar
653 Kč 539,67 Kč bez DPH

Stále padající role papíru? V mém případě vše úhledně srovnáno. Se mnou budou papírové ručníky o šířce max. 37 cm vždy pohodlně k dispozici. Přečtěte si, kam se hodím. 

 

Stojan na papírové ručníky

„Když se rozhodneš uklízet, potřebuješ k tomu pořádné prostředky. Nestačí využít to první, co se ti dostane pod ruku. Přípravky by měly nejen uklidit, ale také pečovat o materiál a být šetrné.”

„To se ti to povídá, jenže většinu produktů můžeš strčit do jednoho pytle. Slibují a na závěr nic extra.”

„Já mám skvělé zkušenosti. Po dlouhém hledání jsem zvolila italskou značku Kimicar, která má nejen kvalitní úklidové prostředky, ale také výbornou autokosmetiku. Takže ji využívám já i Honza.”

Pomůcky na čištění

„Kromě toho si můžeš pořídit i mikroutěrku, která se výborně hodí na úklid domácnosti, pro profesionální využití, ale také čištění a leštění auta. Já velmi ráda volím papírové průmyslové ručníky. Jsou navinuty na roli o délce 320 m. Jedna role obsahuje 1000 útržků a šířka role je 26 cm. Dvouvrstvý papír velmi dobře absorbuje a nepoškrábe žádný povrch. Ideální je, když roli můžeš dát na stojan na papírové ručníky. Protože je vhodný pro maximální šířku role papíru 37 cm, ta mnou nakupovaná se na něj skvěle vejde. Stojan je praktickou záležitostí, protože se role papíru zbytečně nešpiní a hezky odvíjí. Je vždy pohodlně k dispozici tak, jak potřebuješ.

Šetrné a efektivní čisticí prostředky

Velmi důležité je samozřejmě dobře zvolit úklidové prostředky. Bezvadný je například multifunkční čistící prostředek proti prachu. ANTISTATIK odstraní šmouhy, otisky a skvrny a přitom nádherně voní a hygienizuje prostory. Plocha je pak čistá a obnovená.

Na čištění domácnosti beru čisticí prostředek POLINET. Uklízím s ním vše od umakartových povrchů, kuchyně, keramiky, přes plasty, lakované a chromované povrchy, ale také koženkové sedačky, tkaniny, troubu nebo hygienická zařízení. Honza ho bere na čištění interiéru auta, především na plastové části, kdy ho pro dokonalý vzhled kombinuje s prostředkem MAGIC PLASTIK.”

„Tak to abych se na tyto prostředky podívala zblízka. Ráda se nechám inspirovat, díky.”

Zpět do obchodu