Stop Kal

Jsem kyselý přípravek, odstraním usazeniny i vodní kámen.

Skladem
Kód: 1160800
Značka: Kimicar
153 Kč 126,45 Kč bez DPH
Kategorie: Odstraňovače vodního kamene
Hmotnost: 0.8 kg

Odvápním, odstraním rez a nečistoty, pokud mě budete používat pravidelně, bude odměna viditelná na první pohled. Podívejte se, že se jen tak nechvástám.

 

STOP KAL - prostředek na odstraňování usazenin vodního kamene

„Paní Nováková, tak já vám tu uklidím, ano? Začneme kuchyní.”

„A zas mi u toho vyprávějte, ano? Jsem tu tak sama.”

„Ráda. Někdy i tak nudná záležitost jako je uklízení, může mít něco do sebe.
No vida. Od té doby, co jsem tu byla před časem, se nám zase baterie zanesla rzí a vodním kamenem. Ale žádné strachy. Jsem připravena. Já a STOP KAL jsme k dispozici.

Odstraní usazeniny

Tento prostředek mi pomáhá v řadě domácností.
Kam nechodím každý týden, je mým stálým společníkem.”

„No vida, máme tu i rýmovačku,” podotkla stará paní vesele.

Odvápňuje, mizí rez a nečistoty

„To šlo samo, paní Nováková,” pokračovala jsem v brebentění, které starou paní evidentně bavilo, a přitom jsem likvidovala nečistoty. „Víte, tento účinný kyselý prostředek je výborný na odstraňování usazenin. Odvápňuje, odstraní rez a nečistoty z nerezových dřezů a nádobí, ze sanitární keramiky, sprchových koutů, van, WC a keramických obkladů. Má antibakteriální účinek, takže čistota je zaručena. Navíc se snadno smývá.

Jednoduše nastříkáme, chvilinku necháme působit, a pak setřeme houbičkou. Nakonec spláchneme dostatečným množstvím vody. Hotovo.”

Velké nánosy usazenin

A co když je na vaně velká vrstva nánosu usazenin? S tím už si neporadí, že? Poraďte mi, jak odstranit vodní kámen?”

„I pro tento případ mám výbornou pomoc. FORUM. Tento přípravek rozpustí nejen vodní kámen, ale také nánosy rzi a zlikviduje bakterie. Díky směsi povrchově aktivních látek je pak uklízený prostor dokonale čistý.”

Pravidelné čištění

„Když mám vše takto výborně vyčištěno, pak už stačí jen používat dezinfekční prostředek a odstraňovač vodního kamene v jednom, přípravek BAGNOBELLO. Je výhodné používat ho pravidelně, protože ošetřená místa se poté nádherně lesknou a celý prostor příjemně voní.

Velký úklid, když máte kvalitní úklidové pomůcky, není až takový problém.”

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení