Hygiene - K

Vyčistím a dezinfikuji, jsem vysoce koncentrovaný přípravek.

Skladem
Kód: 1141000
Značka: Kimicar
201 Kč 166,12 Kč bez DPH
Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 1 kg

Se mnou budou všechny omyvatelné prostory zcela čisté a vydezinfikované. Jsem ideální do potravinářského průmyslu a profesionálních kuchyní. Přečtěte si o mně více.

 

HYGIENE-K - prostředek pro čištění a dezinfekci

„Dobrý den, paní Malá, jsme rádi, že u nás nastupujete, jen chci připomenout, že nejdůležitější je naprostá čistota a dezinfekce prostor. Protože se pohybujeme v potravinářském průmyslu, je zapotřebí, abyste úklidu věnovala veškerou péči.”

„Děkuji. To naprosto chápu. Proto jsem se trochu poptala po kvalitních přípravcích, které mi pomohou vytvořit pořádek, který chcete.”

„Tak to je výborné. Nějaké přípravky tu samozřejmě máme, ale pokud jste přesvědčena o efektu nových, jsem pro jejich pořízení.”

Vyčistí a dezinfikuje omyvatelné povrchy

„Dostala jsem doporučení od kolegyně, která se úklidu profesionálně věnuje. Jedním z přípravků je dezinfekční prostředek HYGIENE-KVysoce koncentrovaný výrobek vyčistí a dezinfikuje omyvatelné povrchy. Je velmi vhodný právě do potravinářského průmyslu nebo profesionálních kuchyní, kde vyčistí prostory, včetně nerezových povrchů. Čisticí prostředek vytvořený z amonných solí se postará o odstranění zápachu, který vymění za příjemnou vůni čistoty.”

„To je zajímavé. Jaké je potřeba množství a jak se používá?”

„HYGIENE-K se prodává v litrovém balení. Pro odmaštění se ředí vodou v poměru 1 : 20-40. Pouze se nastříká na povrch, rozetře houbou, a pak se přípravek opláchne vodou.

Pro dezinfekci se naředí vodou v poměru 1 : 100-200. Opět pouze nastříkat, a pak se prostor otře navlhčenou jelenicí.”

Úklid pro domácnost i profesionály

„Když jsou k dispozici kvalitní úklidové pomůcky, daří se vytvořit odpovídající pořádek a nemusí k tomu být extra námaha. Tyto dezinfekční prostředky vyrábí italská značka Kimicar, která má v sortimentu také například čistící prostředky na sklo. Pokud jsou určeny pro velké plochy, je vhodné zvolit CRYSTAL MOUSSE. S jeho pomocí bude sklo nejen čisté, ale také bezvadně vyleštěné.”

„Jak jsem řekl, kvalita mluví za vše. Objednáme přípravky a budu se těšit na skvělý výkon.”

Zpět do obchodu