DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDKY

HYGIENICKY ČISTÉ PROSTORY JAKO SOUČÁST NAŠEHO ZDRAVÍ

Nejen v potravinářském průmyslu je zapotřebí nejen čistých, ale také vydezinfikovaných prostor. V tom případě je vhodné sáhnout po přípravcích, u kterých si můžete být jisti, že splní, co slibují. A možná i něco navíc.
Silný čisticí a především dezinfekční přípravek má také sterilizační účinky a hodí se pro ruční nebo vhodné strojové čištění. Vytvoří lehký ochranný film, a tak zabraňuje výskytu bakterií na dlouhou dobu. Potřebujete vyčistit potravinový pult a nechce se vám dávat produkty pryč? Nevadí, stačí sáhnout po dezinfekčním čisticím prostředku a jste bez starostí.

ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE V JEDNOM

Když potřebujete umýt umakartové povrchy, kuchyni, keramiku, plasty, plachty, lakované i chromované povrchy, koženkové sedačky, zvolíte vysoce účinný tekutý čisticí prostředek. Univerzální čistič s dezinfekčními vlastnostmi se postará o čisté prostory.
Vyberte si dezinfekční prostředek, který se postará o vyčištění a dezinfekci omyvatelných povrchů. Ideálně ho využijete v potravinářském průmyslu. Čisticí prostředek je vytvořený z amonných solí. Odstraní zápach a nahradí ho vůní čistoty.

Ano, přesně takové jsou prostory, o které se starají naše dezinfekční prostředky. Čisté, dezinfikované a voňavé. Takové je chcete mít.