Čištění koberců a čalounění

SBĚRNÝ DVŮR JAKO POSLEDNÍ VARIANTA

Nevěděli jste, čím vyčistit koberce a čalounění? A jako řešení jste viděli koupit nový koberec a ten starý a špinavý jste chtěli odvézt na skládku nebo vyvést do sběrného dvora? Nejenže si u nás vyberete vhodné prostředky, ale ještě poradíme, jak který nejlépe použít a jak Vašemu koberci opět dopřát vzhled elegána.

BEZ PĚNY NEBO S PĚNOU?

Nepěnivý čistič koberců a čalounění výborně funguje i na všechny druhy autopotahů a textilních autosedaček. Jakákoliv tkanina, samet i koberce pak vypadají osvěženě a projasněně. Na malé nečistoty je vhodné vzít čisticí prostředek na koberce ve formě pěny. Rychle odstraní všechny druhy nečistot a zanechává krásné a jasné barvy. Vyčistíte s ním ale i sedačky, křesla a třeba i interiér auta. Jak si poradit se skvrnami od inkoustu, fixů a laků? Z omyvatelných povrchů jako jsou autobusová nebo vlaková sedadla, stoly, židle, pracovní stoly, okna, dveře i podlahy skvrny je odstraníte účinným čističem skvrn.

Naše přípravky na čištění koberců, autopotahů a čalounění jsou účinné a zároveň šetrné k barvám. Vyzkoušejte je, a určitě se vrátíte pro další balení.

kilav drap 400 1x
129,75 Kč bez DPH
157 Kč
0250400
kilav drap 2x aa
Kilav Drap
Skladem
od 137,19 Kč bez DPH
od 166 Kč
0251000
2 položek celkem
Zpět do obchodu