ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ

SBĚRNÝ DVŮR JAKO POSLEDNÍ VARIANTA

Nevěděli jste, čím vyčistit koberce a čalounění? A jako řešení jste viděli koupit nový koberec a ten starý a špinavý jste chtěli odvézt na skládku nebo vyvést do sběrného dvora? Nejenže si u nás vyberete vhodné prostředky, ale ještě poradíme, jak který nejlépe použít a jak Vašemu koberci opět dopřát vzhled elegána.

BEZ PĚNY NEBO S PĚNOU?

Nepěnivý čistič koberců a čalounění výborně funguje i na všechny druhy autopotahů a textilních autosedaček. Jakákoliv tkanina, samet i koberce pak vypadají osvěženě a projasněně. Na malé nečistoty je vhodné vzít čisticí prostředek na koberce ve formě pěny. Rychle odstraní všechny druhy nečistot a zanechává krásné a jasné barvy. Vyčistíte s ním ale i sedačky, křesla a třeba i interiér auta. Jak si poradit se skvrnami od inkoustu, fixů a laků? Z omyvatelných povrchů jako jsou autobusová nebo vlaková sedadla, stoly, židle, pracovní stoly, okna, dveře i podlahy skvrny je odstraníte účinným čističem skvrn.

Naše přípravky na čištění koberců, autopotahů a čalounění jsou účinné a zároveň šetrné k barvám. Vyzkoušejte je, a určitě se vrátíte pro další balení.